Škola OnLine

V souvislosti s přípravou na nový školní rok si Vám dovolujeme připomenout, kde naleznete případnou pomoc a nápovědu v případě, že si s tvorbou rozvrhu nevíte rady, či si potřebujete pouze „osvěžit“ jednotlivé kroky s ní související. Na portálu Škola OnLine je pro uživatele k dispozici záznam z webového semináře s názvem „Příprava rozvrhu pro nový školní rok“, kde Vám popíšeme základní postup při tvorbě rozvrhu a to jak „ručně“ přímo ve Škole OnLine, tak i pomocí automatického generátoru rozvrhů aSc Rozvrhy, se kterým se dokáže Škola OnLine propojit.

Zahájení školního roku bývá často spojené s příchodem nových učitelů, které je nutné zaregistrovat do školního informačního systému. Na následujících řádcích si stručně probereme důležité kroky, které je potřeba učinit v aplikaci Škola OnLine jak při příchodu nového učitele, tak při odchodu učitele, který z jakéhokoliv důvodu své působení na škole ukončil.

Upozorňujeme na volná místa ve vypsaném „Školení pedagogických pracovníků v užívání systému Škola OnLine“, které se uskuteční dne 26.8.2015 v Praze. Bližší informace ke školení a možnost registrace naleznete na tomto odkazu. Registrace je též možná na telefonu 378 229 460 nebo e-mailu hotline@skolaonline.cz

Ve článku „Jak správně zařadit nově příchozí žáky do tříd“, jsme si slíbili, že v některém dalším článku se podíváme na to, jak jednoduše zařadíte do tříd žáky, či budoucí studenty, které jste evidovali v modulech Zápis do 1. třídy (základní škola) nebo Přijímací řízení (střední a vyšší odborné školy), podívejme se tedy nyní na toto zařazování blíže.

V předchozích článcích jsme se společně věnovali nastavování nového školního roku, ukončování žáků, či jejich zařazování. V tomto článku se blíže podíváme na samotné založení školního roku, a některá nastavení, která Vám mohou během školního roku usnadnit práci s aplikací.

Strana 10 z 47První   Předchozí   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je kvalitně vytvořený a propracovaný program, který směřuje přímo k potřebám školy.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...