Škola OnLine

S blížícím se koncem školního roku přichází pomalu čas přípravy na nový školní rok a tím pádem i čas na tvorbu nového rozvrhu. Připravili jsme pro Váš školení zaměřené právě na jeho tvorbu a s tím spojené suplování a školní akce. Školení je určeno jak pro administrátory, tak pro učitele, kteří se s rozvrhem a zadáváním suplování setkávají při každodenní činnosti. Vzhledem k velkému zájmu o toto školení v Praze jsme vypsali termín školení i pro Moravu, který je nyní již z části obsazen, proto s registrací neváhejte.

S blížícím se koncem školního roku přichází pomalu čas přípravy na nový školní rok a tím pádem i čas na tvorbu nového rozvrhu. Připravili jsme pro Váš školení zaměřené právě na jeho tvorbu a s tím spojené suplování a školní akce. Školení je určeno jak pro administrátory, tak pro učitele, kteří se s rozvrhem a zadáváním suplování setkávají při každodenní činnosti.

Po tragickém útoku na žáky střední školy ve Žďáru nad Sázavou na sklonku minulého roku se začalo více mluvit i o zabezpečení škol. Tématu, které stálo dlouhou dobu na okraji zájmu. Ministerstvo školství přispěchalo i s dotačním programem, který umožňuje získat školám prostředky na lepší zabezpečení objektů. Na nedávné tiskové konferenci pak ministr Chládek představil vizi, jak by měla škola zajistit vyšší bezpečnost svých žáků.

Připravili jsme pro Vás další školení tiskových sestav pro začátečníky, a zároveň navazující školení pro pokročilejší uživatele. Obě tato školení se budou konat v jak v Praze, tak v Ostravě a to ve dnech 1. a 2. června Ostrava a 8. a 15. června Praha.

Po několika měsících veřejného testování si od dnešního dne mohou uživatelé stáhnout první oficiální verzi aplikace Škola OnLine pro mobilní zařízení. Aplikace je určena pro učitele, žáky i rodiče na školách, které používají školní informační systém Škola OnLine. Je ke stažení zdarma pro operační systémy Android ve verzi 4.0 a vyšší, iOS ve verzi 6.0 a novější i pro Windows Phone 8 a 8.1.

Strana 13 z 47První   Předchozí   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Obsluha Školy OnLine je snadná a intuitivní, což kvitují všichni učitelé bez rozdílu věku.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...