Škola OnLine

Škola OnLine Vám od letošního roku umožňuje nahrávat výsledky jednotných přijímacích zkoušek na střední školy formou souboru získaného z IS CERTIS. Výhodou je, že můžete tyto výsledky rovnou zasadit do kontextu s ostatními údaji o uchazeči, které jste si do Školy OnLine zadali z přihlášky ke studiu, či z přijímacích zkoušek konaných Vaší školou a rychle a snadno tak rozhodnout o přijetí či nepřijetí konkrétního uchazeče.

Vadí vám duplicitní přihlašování do správy školního webu? Duální přepisování aktualit, školních akcí či jídelníčku?

Projekt Web školy řeší tuto problematiku pomocí webových služeb. Pod stejným přihlášením, jaké máte do Školy OnLine, se snadno připojíte do administračního systému. Je možné synchronizovat školní akce, školní jídelníček či jiné další volitelné služby. Nastavení této služby trvá jen pár hodin.

Opět po měsíci bychom Vás rádi informovali o novinkách a změnách ve Škole OnLine, většina novinek se tentokrát týká všech typů škol, jsou zde však i úpravy v přijímacím řízení na střední školy a VOŠ. A jako vždy přibylo několik nových tiskových sestav, tentokrát na výpis průběžného hodnocení. Podívejme se tedy na změny a novinky podrobněji v tomto článku.

Dovolujeme si Vás pozvat na školení které by Vám měla usnadnit a zpříjemnit práci se systémem Škola OnLine a to při správě a předávání dat ze školní matriky na MŠMT, které bude aktuální opět na počátku dubna 2015. Po Praze zavítá nyní toto školení do Ostravy!

Další předávání údajů o žácích se nezadržitelně blíží. Již v těchto dnech mohou proto školy ověřovat správnost vedení školní matriky na testovacím serveru MŠMT. 1. dubna pak bude spuštěn i ostrý server pro příjemdat v rámci jarního individuálního sběru dat ze školní matriky za období od 1. 9. 2014 do 31. 3. 2015.

Strana 14 z 47První   Předchozí   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  Další   Poslední   

Enter Title

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...