Škola OnLine

Již pouze 2 pracovní dny zbývají školám na předání dat o žácích Ústavu pro informace ve vzdělávání. Společnost ŠKOLA ONLINE vychází vstříc všem školám, které ještě nepředaly data, a rozšiřuje služby zákaznické podpory. Telefonické zákaznická podpora na čísle +420 378 229 460 bude v pátek 14. října a pondělí 17. října dostupná až do 17.00. Na vaše dotazy spojené se školní matrikou jsme připraveni reagovat i o víkendu a to na e-mailu hotline@skolaonline.cz.

Jablonec nad Nisou bude ve dnech 6. a 7. října 2011 hostit již 13. ročník výstavy a veletrhu celoživotního vzdělávání a volnočasových aktivit Euroregion AMOS. Cílem akce je nabídnout na jednom místě možnosti nejen vzdělávání, ale i dalších oblastí, které jsou vzájemně úzce propojené: vzdělávání – volný čas – pracovní uplatnění. Po oba dva dny bude veletrh nabízet i bohatý doprovodný program.

Již 1. října 2011 se rozběhne podzimní sběr dat o žácích a uchazečích vyšších odborných škol. Na předání a kontrolu dat budou mít školy čas pouze do pondělí 17. října. Ve srovnání s předchozími školními roky tedy pro základní školy a konzervatoře dochází ke zkrácení doby na předání dat. Školy však již nebudou muset předávat agregované statistické výkazy S 3-01 a S 9-01. Změna nastane též pro vyšší odborné školy, kterých se dotkne inovovaný sběr dat o uchazečích.

Během prázdnin se školní informační systém Škola OnLine – Katedra rozrostl celou o řadu užitečných funkcí. Třídní učitelé asi nejvíce ocení funkci, která jim zjednoduší omlouvání absence evidované v elektronické třídní knize. Novinka umožňuje pohodlněji vyhledávat hříšníky, kteří ještě nepřinesli třídnímu učiteli omluvenku. Z nového formuláře je možné veškerou již evidovanou absenci velmi jednoduše a rychle omluvit.

Internetové prohlížečeAplikace Katedra, Žákovská a Akademie prošly během letních měsíců řadou významných úprav. Méně viditelnou, nicméně velmi podstatnou změnou je podpora nových verzí internetových prohlížečů. Zářijová verze školního informačního systému přináší podporu i pro Internet Explorer 9, Firefox 6 a Chrome 2.

Strana 38 z 47První   Předchozí   33  34  35  36  37  [38]  39  40  41  42  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...