Škola OnLine

Evidence zápisových lístkůVíte, že školní informační systém Katedra nabízí svým uživatelům nový způsob, jak rychle zaevidovat zápisové lístky odevzdané úspěšnými uchazeči v rámci přijímacího řízení? Střední školy mohou za tímto účelem využít nový formulář „Evidence zápisových lístků“, který jim umožní pohodlně a rychle zpracovat i stovky přijatých zápisových lístků.

V následujících týdnech bude Vaše škola nepochybně řešit vytváření rozvrhu pro nový školní rok. Tento článek Vás provede vytvářením rozvrhu v aplikaci aSc Rozvrhy, která patří mezi špičku nástrojů pro generování rozvrhu a je možné ji propojit se školním informačním systémem Katedra.

Blíží se konec školního roku a s ním úzce spojený převod dat z letošního školního roku na nový školní rok. K tomuto účelu slouží v aplikaci Katedra formulář „Nový školní rok“ (menu „Ostatní – Převod dat“). Vhodný čas pro spuštění tohoto průvodce je právě na konci období výuky, nebo v průběhu letních prázdnin. Mějte však na paměti, že data musíte mít převedena před začátkem nového školního roku.

Vážená uživatelko, vážený uživateli,

z důvodu modernizace a rozšíření technické infrastruktury, na které je provozován systém Škola OnLine, dojde v následujících dnech k plánovanému výpadku některých poskytovaných služeb.

Za vzniklé potíže se předem omlouváme, ŠKOLA ONLINE a.s.

Milí žáci, rok se s rokem sešel a dnes opět dostanete zhodnocení vaší celoroční školní práce. Je samozřejmé, že ne všichni se budete moci pochlubit takovým vysvědčením, na kterém se zaskví samé jedničky. Chtěl bych ale říci, že zhoršená známka z jakéhokoliv předmětu neznamená žádnou tragédii. Naopak by to pro vás mělo být informací o tom, ve které oblasti je třeba napřesrok přidat, na čem zapracovat a jakému učivu se více věnovat. Věřte, že pokud se tímto pravidlem budete řídit, za rok bude právě to vaše vysvědčení o mnoho lepší a sami na něj budete pyšní.

Strana 39 z 47První   Předchozí   34  35  36  37  38  [39]  40  41  42  43  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Program je spolehlivý, ale i přesto v případě nejasností jsou tvůrci vždy ochotni ihned poradit a vyřešit problém.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...