Škola OnLine

Škola OnLine přeje všem žákům krásné prožití prázdnin, během kterých získají spoustu nezapomenutelných zážitků.

Všem pedagogickým pracovníkům pak přejeme krásné prožití dovolené, během které načerpají sílu do školního roku 2011/2012.

Do 19. června zbývají ještě 4 dny, kdy máte možnost podávat náměty ke změně stávající podoby a funkčnosti Školní matriky ve Škole OnLine. Proto tedy neváhejte a sdělte nám, jaké jsou ty Vaše!

Školní informační systém Škola OnLine – Katedra umožní již za několik dnů načíst z IS CESTIS data o státní maturitě. Výměna dat mezi oběma systémy bude realizována přes datový soubor, který budou moci školy získat z informačního systému provozovaného Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT).  Specifikaci dat, která budou v souboru obsažena, uveřejnil CERMAT před několika dny.

Škola OnLineMáte zajímavý praktický tip, jak vylepšit evidenci žáků ve Škole OnLine? Napadá Vás, jak urychlit a usnadnit práci se školní matrikou? Rádi byste na kartě žáka evidovali nějaký další údaj? Nebo se Vám na stávajícím formuláři jen něco nelíbí?

Evidence školní matriky ve školním informačním systému Škola OnLine – Katedra dozná již za několik měsíců řadu zásadních změn. Nyní máte šanci podílet se na jejím rozvoji a ovlivnit další směřování této stěžejní školní agendy.

Od středy 1. 6. 2011 nabízí školní informační systém Škola OnLine svým uživatelům nové možnosti v oblasti elektronické komunikace a spolupráce. Důvodem je dokončení integrace Microsoft Live@edu, které jsou pro školy zcela zdarma. Díky tomuto konceptu mohou školy kromě nezanedbatelného množství finančních prostředků ušetřit i mnoho času svých zaměstnanců.

Strana 40 z 47První   Předchozí   35  36  37  38  39  [40]  41  42  43  44  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...