Škola OnLine

Především žáci posledních ročníků základních škol budou v následujících týdnech řešit, na kterou střední školu podají přihlášku k dalšímu vzdělávání. Tomuto kroku však předchází ještě vydání přihlášky základní školou, resp. vydání potvrzení o studijních výsledcích žáka na základní škole. V tomto článku si proto ukážeme, jakým způsobem mohou základní školy vytisknout přihlášku přímo z prostředí Školy OnLine.
Při tisku vysvědčení bychom chtěli řadě administrátorů a učitelů usnadnit práci, proto v tomto článku uvedeme nejčastější dotazy a odpovědi na ně:
 
V Katedře potřebujeme vytisknout pouze vysvědčení. Jaké položky musíme mít zadány?
Je zapotřebí mít zadané žáky, učitele, aprobace učitelů, naplněné třídy, naplněné skupiny ve třídách a řádně zadané úvazky. Poté je nezbytné zadat uzávěrky jednotlivých předmětů, známky z chování, výchovná opatření apod.
Pokud máme potvrzené všechny uzávěrky (učitele, učitele zájmových útvarů, třídního učitele), můžeme přistoupit k samotnému tisku vysvědčení. Následující článek nám podá informace, jaké formuláře k vytištění vysvědčení použít a jakým způsobem postupovat.

Blíží se konec 1. pololetí školního roku a s ním je neodmyslitelně spojené i uzavírání klasifikace za první část školního roku. V tomto článku si proto ukážeme vše, co je zapotřebí udělat před samotným tiskem vysvědčení. Dozvíme se též zajímavé tipy pro zadávání tzv. uzávěrek učitele, třídního učitele a učitele zájmových útvarů.

Vážení uživatelé systému Škola OnLine,

vzhledem k tomu, že se blíží konec prvního pololetí školního roku 2010/2011 a s ním i uzavírání hodnocení žáků a tisk vysvědčení, nabízíme Vám školení v práci s aplikací Katedra s následujícím obsahem:
- uzávěrky učitele a třídního učitele
- generování tiskových sestav/tisk vysvědčení.


Strana 44 z 47První   Předchozí   38  39  40  41  42  43  [44]  45  46  47  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je pro naše gymnázium naprosto nezbytná součást existence.

Mgr. Jan Řepík
Gymnázium Františka Křižíka a základní škola

Zobrazit další...