Škola OnLine

Zaujaly Vás možnosti tvorby a úprav tiskových sestav ve Škole OnLine? Chcete si vytvářet vlastní sestavy? Absolvovali jste školení pro začátečníky a máte pocit, že chcete vědět více? Pak jsme právě pro Vás připravili navazující školení na tvorbu tiskových sestav pro pokročilejší uživatele, které se uskuteční v Praze a Olomouci.

V souvislosti se změnami technické infrastruktury, na které je provozovaná Škola OnLine bychom Vás chtěli upozornit, že na sobotu 14. listopadu a neděli 15. listopadu 2015 plánujeme odstávku produktů naší společnosti.

Na četné žádosti jsme se rozhodli pro Vás vypsat oblíbené školení tiskových sestav pro začátečníky v podzimním termínu i v Plzni. Pokud začínáte se Školou OnLine, či si jen chcete osvěžit základní znalosti o tiskových sestavách, abyste je mohli začít plně využívat, je toto školení vhodné právě pro Vás.

Používají Vaši studenti průkazy ISIC? Víte, že tento průkaz je uznávaný na celém světě? Víte, že existuje i varianta ITIC pro učitele a ALIVE pro studenty dálkového studia a zaměstnance školy? Víte, že kromě slev na vstupné, jízdné, stravování či nákupy je možné průkaz ISIC využívat také jako školní průkaz? A víte také, že díky čipové technologii je možné průkazy ISIC, ITIC a ALIVE využít i pro docházkový systém školy? Víte, průkazy ISIC nyní můžete jednoduše objednat pomocí Školy OnLine?

Představujeme Vám novinku v suplování, která, byť se na první pohled může běžnému uživateli zdát drobná, Vám může ušetřit mnoho práce a „papírové“ evidence. Jedná se přednostní nabízení vyučujících pro suplování podle toho, kolik mají odpadlých hodin za kalendářní týden.

Strana 6 z 47První   Předchozí   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Program je spolehlivý, ale i přesto v případě nejasností jsou tvůrci vždy ochotni ihned poradit a vyřešit problém.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...