Škola OnLine

Na četné žádosti škol z plzeňského kraje jsme pro Vás vypsali školení pro administrátory aplikace Škola OnLine. Toto školení by Vám mělo usnadnit a zpříjemnit práci se systémem Škola OnLine při administrování celého systému.

Pokud provozujete mateřskou školu a používáte Školu OnLine, jistě jste začátkem září zaznamenali spuštění nového formuláře pro zjednodušený zápis do třídní knihy mateřské školy. Pokud ne, určitě si přečtěte tento článek, kde si jej stručně představíme.

Již ve čtvrtek 1. 10. 2015 bude jako každý rok spuštěn ostrý server pro sběr dat ze školní matriky. Do té doby si stále můžete otestovat svá data na kontrolním servetu MŠMT a to na adrese https://profa.uiv.cz/matrikas/ postup tohoto kontrolního sběru je shodný jako při ostrém, pouze se tato data nikam neodesílají. Během tohoto "cvičného" předání dat provede server MŠMT kontroly konzistence a faktického obsahu dat a Vy tak máte možnosti si předem dohledat a opravit všechny případné chyby.

Připravili jsme pro Vás další běh oblíbeného Školení na základy tvorby tiskových sestav, tentokrát ve více městech, tak abyste si mohli vybrat místo a termín, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Nejedná se o prezentaci, ale skutečné školení vedené lektorem přímo u počítačů, které budou po celou dobu k dispozici všem účastníkům.

 

Pro naši plzeňskou pobočku hledáme pracovníka/pracovnici do oddělení zákaznické podpory. Oddělení zprostředkovává veškerou komunikaci se stávajícími zákazníky – uživateli nejrozšířenějšího webového školního informačního systému Škola OnLine. Podpora je poskytována telefonicky, e-mailem i osobní formou přímo u zákazníka. Oddělení je zodpovědné i za vytváření podpůrných materiálů (příruček,…) a další administrativní činnosti.

Strana 7 z 47První   Předchozí   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Obsluha Školy OnLine je snadná a intuitivní, což kvitují všichni učitelé bez rozdílu věku.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...