Škola OnLine

Jednou z častých situací, do které se uživatelé mohou po prázdninách dostat je zapomenutí hesla, případně uživatelského jména a tím pádem nemožnost přístupu do systému. Jak postupovat ocitnete-li se v této situaci? Řešení jsou různá, podle toho, zda jste žák, rodič, či zaměstnanec školy a jejich popis najdete v tomto článku.

 

Škola OnLine Vám přináší další usnadnění každodenní práce - nyní máte možnost probírané učivo vybírat přímo z tematického plánu výuky a to jak při klasických denních zápisech, tak i při týdenních zápisech probíraného učiva. Témata výukových celků i jednotlivých hodin si nyní jednoduše zaevidujete v novém modulu Tematické plány a poté již jen vybíráte jednotlivé položky do zápisu probíraného učiva.

Během prázdnin, když jste si užívali zaslouženou dovolenou, jsme pro Vás postupně vydávali články, které by Vám nyní na vstupu do nového školního roku mohly pomoci se správou Vašich školních dat, či běžnou agendou Vaší školy. V tomto článku najdete rozcestník, nebo spíše seznam odkazů, pomocí kterých si můžete snadno přečíst články právě k těm tématům, která Vás zrovna zajímají.

Vítáme Vás v novém školním roce 2015/2016 a přejeme Vám, aby byl úspěšný. Doufáme, že všichni žáci budou pilní a naučí se mnoho nového. Učitelům přejeme, aby jim Škola OnLine byla i nadále užitečným pomocníkem, usnadnila jim administrativní práci a oni se o to více mohli věnovat výuce. 

Máte obavy z předávání dat ze školní matriky? Chcete si osvěžit informace, které jsou nutné k bezproblémovému předání dat? Chcete znát rozdíl mezi zdravotním postižením a znevýhodněním? Přihlaste se na školení "Správa školní matriky ve Škole OnLine"! Školení je akreditováno v rámci DVPP.

Strana 8 z 47První   Předchozí   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...