Škola OnLine

Se začátkem školního roku je spojeno mnoho činností, které vyžadují papírové seznamy žáků ve třídách. V dnešním článku si popíšeme (či spíše osvěžíme znalosti), jak nejlépe ze Školy OnLine získat seznamy žáků ve třídách. Oba způsoby jsou vhodné jak pro administrátory, tak i pro učitele. Jak tedy na to?

V souvislosti se zahájením nového školního roku bychom Vás rádi pozvali na školení určené pro administrátory systému Škola OnLine. Toto školení by Vám mělo usnadnit a zpříjemnit práci se systémem Škola OnLine při administrování celého systému.

První den ve škole obvykle bývá kratší a žáci se neučí podle stálého rozvrhu. Mohlo by Vás tedy zajímat jak tuto situaci řešit z hlediska rozvrhu ve Škole OnLine. Nabízíme Vám nyní dva možné postupy, jistě si sami vyberete ten, který je pro Vás výhodnější.

 

Jednou z častých situací, do které se uživatelé mohou po prázdninách dostat je zapomenutí hesla, případně uživatelského jména a tím pádem nemožnost přístupu do systému. Jak postupovat ocitnete-li se v této situaci? Řešení jsou různá podle toho, zda jste žák, rodič, učitel, či administrátor a jejich popis najdete v tomto článku.

Máte již pro školní rok 2015/2016 vytvořen rozvrh? Pak v tomto článku najdete, co doporučujeme zkontrolovat, než podle svého rozvrhu začnete 1. září naostro učit. Pokud ještě rozvrh vytvořený nemáte a teprve se na jeho tvorbu chystáte, pak si zde můžete ve stručnosti připomenout, co vše je potřeba před samotnou tvorbou nastavit a zkontrolovat. Samotnou tvorbu rozvrhu a nápovědu k ní najdete v článku Vytváříme rozvrh pro nový školní rok 2015/2016.

Strana 9 z 47První   Předchozí   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je pro naše gymnázium naprosto nezbytná součást existence.

Mgr. Jan Řepík
Gymnázium Františka Křižíka a základní škola

Zobrazit další...