Školství

Další novinkou ve Škole OnLine je tisk Zápisových lístků – stejně jako přihlášky na SŠ je velmi snadno a rychle vytisknete svým žákům přímo ze Školní matriky pomocí modulu Tiskové sestavy. Postup tisku je z větší části shodný s postupem pro tisk Přihlášek na SŠ - podrobný popis naleznete v předchozím článku Vytiskněte přihlášku na SŠ přímo ze školní matriky!

Novinky ve Škole OnLine pokračují – připravili jsme pro Vás i možnost tisku přihlášek na SŠ, které velmi snadno a rychle vytisknete svým žákům přímo ze Školní matriky pomocí modulu Tiskové sestavy. Tento způsob tisku je vhodný především pokud žákům předáváte přihlášky s vyplněnými osobními údaji a známkami a školu kam se hlásí, si žáci vyplní sami. Výhoda spočívá v tom, že můžete vytisknout v několika rychlých krocích přihlášky pro všechny žáky z jedné třídy nebo i pro všechny žáky celého ročníku najednou.

Blíží se konec pololetí a tedy i čas, kdy se bude definitivně rozhodovat, jaké známky přinesou žáci domů na vysvědčení. Během pololetí Vám Škola OnLine pro toto rozhodnutí připravila podklady, ale samotné rozhodování za Vás samozřejmě nevyřeší – zvláště pokud známka vychází nerozhodně.

Společnost Microsoft pořádá letos opět soutěž Office Arena. V této soutěži si žáci 2. stupně základních škol a studenti středních škol mohou otestovat své dovednosti v práci s aplikacemi Office.

Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České a Slovenské republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh.

Na přelomu října a listopadu se koná v 6 městech konference pro školy s názvem Vzděláváme pro budoucnost. Konference má za cíl zprostředkovat zkušenosti ředitelů, učitelů, správců a IT odborníků se zaváděním a využíváním nejnovějších technologií ve výuce.

Strana 5 z 75První   Předchozí   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým podílem ke komfortnímu používání Školy OnLine přispívá i jejich odborně erudovaná, ochotná a prakticky nonstop fungující technická podpora.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...