Technologie ve škole

V 21. stolení už bychom těžko hledali školu, která netiskne žákům vysvědčení pomocí počítače. Tradice ručně psaných vysvědčení přetrvává snad pouze v některých třídách prvního stupně základních škol. Využití výpočetní techniky pro tisk vysvědčení totiž přináší školám řadu výhod. Přesvědčte se i vy, že tisk vysvědčení je rychlý – pouze je nutné vydat se tou správnou cestou…

Chcete se seznámit s novými funkcemi školního informačního Škola OnLine? Jste novým uživatelem Školy OnLine a chcete se aplikací detailně seznámit? Máte zájem dozvědět se, co je potřeba ve Škole OnLine podniknout před zahájením nového školního roku? Pak právě Vám jsou určena následující bezplatná školení zaměřená na různé oblasti používání školního informačního systému Škola OnLine.

Školní informační systém Škola OnLine od minulého týdne umožňuje uživatelům vytvářet vlastní tiskové výstupy v novém prostředí, které je plně integrováno do Školy OnLine. V rámci uvedení této zásadní novinky jsme pro Vás připravili hned několik webových seminářů, které Vám představí novou funkcionalitu a naučí Vás vytvářet své vlastní tiskové výstupy.

Nejrozšířenější webový školní informační systém Škola OnLine přichází s revolučním způsobem práce s tiskovými výstupy v prostředí webu. „Jedná se o zlomový bod na českém trhu školních informačních systémů,“ upozorňuje Jiří Pešan, výkonný ředitel společnosti.

V úterý 26. 3. 2013 v době od 14.00 do 15.00 bude společnost ŠKOLA ONLINE a.s. pořádat bezplatný webový seminář věnující se tématům vedení školní matriky v elektronické podobě. Na školení si též ukážeme, jak efektivně využít školní informační systém Škola OnLine k předávání výstupů z ní Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

Strana 10 z 18První   Předchozí   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

V době distanční výuky je Škola OnLine výborným prostředkem k zadávání domácích úkolů a testů.

Mgr. Jaroslava Studničková
Základní škola v Chotěšově

Zobrazit další...