Technologie ve škole

V posledních dnech se na zákaznickou podporu Školy OnLine obrátilo několik uživatelů s tím, že mají problém s přístupem ke školnímu informačnímu systému Škole OnLine. Ve spolupráci s postiženými uživateli a pracovníky společnosti ESET se nám podařilo odhalit, že za problémy může nejnovější verze produktu ESET Smart Security 9.

Používají Vaši studenti průkazy ISIC? Víte, že tento průkaz je uznávaný na celém světě? Víte, že existuje i varianta ITIC pro učitele a ALIVE pro studenty dálkového studia a zaměstnance školy? Víte, že kromě slev na vstupné, jízdné, stravování či nákupy je možné průkaz ISIC využívat také jako školní průkaz? A víte také, že díky čipové technologii je možné průkazy ISIC, ITIC a ALIVE využít i pro docházkový systém školy? Víte, průkazy ISIC nyní můžete jednoduše objednat pomocí Školy OnLine?

Po tragickém útoku na žáky střední školy ve Žďáru nad Sázavou na sklonku minulého roku se začalo více mluvit i o zabezpečení škol. Tématu, které stálo dlouhou dobu na okraji zájmu. Ministerstvo školství přispěchalo i s dotačním programem, který umožňuje získat školám prostředky na lepší zabezpečení objektů. Na nedávné tiskové konferenci pak ministr Chládek představil vizi, jak by měla škola zajistit vyšší bezpečnost svých žáků.

Připravili jsme pro Vás další školení tiskových sestav pro začátečníky, a zároveň navazující školení pro pokročilejší uživatele. Obě tato školení se budou konat v jak v Praze, tak v Ostravě a to ve dnech 1. a 2. června Ostrava a 8. a 15. června Praha.

Vadí vám duplicitní přihlašování do správy školního webu? Duální přepisování aktualit, školních akcí či jídelníčku?

Projekt Web školy řeší tuto problematiku pomocí webových služeb. Pod stejným přihlášením, jaké máte do Školy OnLine, se snadno připojíte do administračního systému. Je možné synchronizovat školní akce, školní jídelníček či jiné další volitelné služby. Nastavení této služby trvá jen pár hodin.

Strana 2 z 18První   Předchozí   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...