Technologie ve škole

V zájmu bezpeční Vašich osobních i školních počítačů si dovolujeme připomenout, že společnost Microsoft přestane již 8. dubna 2014 podporovat produkty Windows XP SP3 a Microsoft Office 2003.

Dne 19. března 2014 se Škola OnLine zúčastnila konference ICT ve školství, která se konala v Malostranském paláci v Praze. Jednalo se o odbornou konferenci a zároveň výstavu o informačních a komunikačních technologiích ve školství. Sešli se zde pedagogové, ICT metodici, zástupci pedagogických a vzdělávacích institucí, představitelé státní správy, dodavatelé ICT technologií, představitelé univerzit a odborné veřejnosti aby si poslechli přednášky a seznámili se s nejnovějšími trendy v používání moderních technologií ve školství.

Už jen dny zbývají do okamžiku představení nové zásadní funkce školního informačního systému Škola OnLine. Funkcionality, kterou budou milovat učitelé, protože jim ušetří práci při opravování testů. Žákům zase Škola OnLine umožní získat spoustu jedniček… Modul testů! Již brzy ve Škole OnLine!

Školení na základy tvorby tiskových sestav zavítá po Praze a Karlových Varech i do Plzně. Celodenní prezenční školení bude probíhat v Plzni v úterý 25. března 2014. Nejedná se o prezentaci, ale skutečně odborné školení vedené lektorem přímo u počítačů, které budou po celou dobu k dispozici všem účastníkům.

Doba, kdy třídní učitel přišel do třídy a zjišťoval, zda jsou všichni žáci přítomní ve výuce, je už dávno pryč! Společnost Z-WARE, přední dodavatel docházkových a stravovacích systémů na českém trhu, a výrobce nejrozšířenějšího webového školního informačního systému Škola OnLine dokončili integraci svých systémů. Používání elektronických třídních knih je tak ještě jednodušší. Z novinky budou těžit i zákonní zástupci, kteří mohou být okamžitě informováni, pokud jejich dítě nedorazilo do školy.

Strana 6 z 18První   Předchozí   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...