Výuka

Od školního roku 2013/2014 začne platit upravený Rámcový vzdělávací program pro základní vzdělávání (RVP). Ke změnám dochází po 7 letech od jeho vzniku.

S koncem prvního pololetí se na školách blíží jarní prázdniny. Jejich termíny v jednotlivých okresech zjistíte v tomto článku.

Po necelém roce provozu slaví největší portál v České republice, z pohledu množství zveřejněných výukových materiálů, DUMy.cz další z velkých milníků své existence. 10. ledna 2013 v 8 hod totiž překonal hranici 50 000 zveřejněných digitálních učebních materiálů (DUMů) pro učitele základních a středních škol. Potvrdil tím své pevné místo v celkové mozaice podpory výuky v Česku.

MŠMT a Národní institut dětí a mládeže MŠMT ve spolupráci s Českou biskupskou konferencí pořádají u příležitosti 1150. výročí příchodu věrozvěstů Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu literárně-historickou soutěž Cestou dvou bratří.

Využití výpočetní techniky pro tisk vysvědčení přináší školám řadu výhod. Přesvědčte se i vy, že tisk vysvědčení je rychlý – pouze je nutné vydat se tou správnou cestou…

Strana 7 z 27První   Předchozí   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...