Výuka

V letošním roce proběhne již 20. ročník soutěže Zlatý Ámos. Žáci základních a středních škol měli do konce prosince 2012 možnost přihlašovat své oblíbené učitelky a učitele. Celkově se ankety zúčastní 65 pedagogů, z toho 38 učitelek a 27 učitelů. Ze základních škol bylo nominováno 41 kantorů a ze středních 24.

Tímto článkem navazujeme na nedávno proběhlou závěrečnou konferenci projektu Klíče pro život a současně otevíráme jeho celkovou reflexi. Tentokrát očima těch, kterým měl hlavně pomáhat.

Blíží se konec 1. pololetí školního roku a s ním uzavírání klasifikace za tuto část školního roku. Tento článek nám sdělí, co je zapotřebí udělat před samotným tiskem vysvědčení. Dozvíme se také zajímavé tipy pro zadávání tzv. uzávěrek učitele, třídního učitele a učitele zájmových útvarů.

MŠMT doporučuje na svých stránkách dokument Desatero pro rodiče dětí předškolního věku, který podává přehled o základních požadavcích na dítě před vstupem do první třídy základní školy. Materiál vytvořili odborníci předškolního vzdělávání a pedagogové z praxe za podpory rodičů dětí předškolního věku.

Inovované vzdělávací programy a příklady dobré praxe se vám představují v jedné z posledních publikací národního projektu Klíče pro život. V rámci klíčové aktivity Uznávání neformálního vzdělávání vyšel sborník, jenž současně ztělesňuje jeden ze závěrečných počinů projektu Klíče pro život. Seznamte se s již druhou řadou vzdělávacích programů pro nestátní neziskové organizace, které obsahuje „Sada vzdělávacích programů a příkladů dobré praxe II“.

Strana 8 z 27První   Předchozí   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Program je spolehlivý, ale i přesto v případě nejasností jsou tvůrci vždy ochotni ihned poradit a vyřešit problém.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...