Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Bez jediného hlasu proti prošla Senátem novela školského zákona týkající se úprav státních maturitních zkoušek.

V uplynulých dnech byl zahájen již 4. ročník soutěže Finanční gramotnost pro školní rok 2012/2013. Vyhlašuje ji MŠMT a již podruhé bude hodnocena v programu Excelence středních škol. Nejlepší výsledky účastníků pak budou výrazně zohledněny v rámci finančních odměn pedagogů, kteří dané žáky připravovali.

Ministerstvo školství (MŠMT) ukončilo příjem žádostí o eurodotace do akce „EU peníze základním školám“. Na základě výsledků této výzvy lze hovořit o velkém úspěchu. Peníze z evropských fondů (Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost - OP VK) se dostaly takřka do všech mimopražských škol po celé ČR.

Kontroloři Ministerstva školství ukončili procesní a finanční kontrolu v Centru pro zjišťování výsledků vzdělávání (CERMAT), které připravovalo státní maturity.

Dnes mají základní, střední a vyšší odborné školy a konzervatoře poslední šanci předat Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy vybraná data o svých žácích. Škola OnLine Vám ráda pomůže splnit Vaši zákonnou povinnost. Stačí nás jen kontaktovat na telefonním čísle 378 229 460.

Strana 11 z 43První   Předchozí   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...