Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy

Titulem Nejlepší česká škola se pyšní ZŠ Jakuba Arbese z Mostu, 2. místo získala ZŠ Babice nad Svitavou a 3. místo ZŠ 28. října z Příbrami. Soutěž probíhala celý školní rok 2011/2012 a výsledky byly vyhlášeny v červnu v Českém Krumlově. Záštitu pod touto akcí převzalo MŠMT a partnery projektu se staly České televize, Český rozhlas 2, Deník, Pedagogická fakulta UK a vzdělávací portál www.ucenionline.cz.

Rád bych při příležitosti zahájení školního roku 2012/2013 pozdravil všechny posluchače, kteří jsou nějakým způsobem spojeni s našimi školami a chtějí či musejí poslouchat tento tradiční projev.

Buďte stále aktivní a nadále se vzdělávejte! Přijďte 6. září mezi 13. a 18. hodinou do Domu zahraničních služeb, Na Poříčí 4, Praha 1 a zúčastněte se akce Grundtvig Day 2012 aneb Na vzdělávání není nikdy pozdě pořádanou v rámci Týdne vzdělávání dospělých. Akce je určena odborníkům z oblasti vzdělávání dospělých i široké dospělé veřejnosti s cílem motivovat ji k aktivnímu zapojení do dalšího vzdělávání.

Od 1. září 2012 začíná platit novela vyhlášky č. 48/2005 Sb., o základním vzdělávání, která se věnuje např. počtu vyučovacích hodin a přestávkám mezi nimi, plnění PŠD v zahraničí nebo slovnímu hodnocení.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy prošlo v posledních dnech organizačními změnami za účelem zjednodušení a zefektivnění struktury resortu a zkvalitnění rozhodovacích procesů.

Strana 13 z 43První   Předchozí   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Intuitivní systém pro komplexní správu školních dat s lidským přístupem.

Ing. Martin Kocman

Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3

Zobrazit další...