Přinášíme vám přehled říjnových novinek a vylepšení Školy Online. Nejdůležitější z nich se týkají doporučení pro vzdělávání, ale také úprav rozvrhu, hromadného nastavení položek a v neposlední řadě i práce s mobilní aplikací. Podívejme se tedy na nové funkce a změny v těch stávajících podrobněji.

Potřebujete se proškolit v práci se systémem Škola Online? Zabýváte se suplováním, tvorbou tiskových sestav nebo tiskem přihlášek na střední školy? Čeká vás evidence přijímacích zkoušek na vaší střední škole či konzervatoři? Nebo chystáte školení pro vaše učitele, týkající se elektronické třídní a žákovské knížky? Pak si určitě vyberete vhodné školení z naší následující nabídky.

Chystáte se na kontrolou dat v systému Škola Online? Předáváte data na servery MŠMT poprvé a nevíte, jak správně postupovat? Nebo vás zajímají informace o změnách a novinkách v evidenci dat žáků? Jste na správném místě. V tomto článku shrnujeme důležitá fakta a rady, které by Vám předání dat do matriky ministerstva školství měly usnadnit.

Chystáte se na předávání dat do matriky ministerstva školství? Pak Vám určitě pomůže následující přehled novinek, které MŠMT do evidence žáků zavedlo od začátku aktuálního školního roku. V závěru tohoto článku navíc najdete odkazy na naše školení, plánovaná na následující týdny.
Dříve než se na školách rozběhne pravidelná výuka dle rozvrhu a učitelé budou zapisovat do třídních knih, zadávat hodnocení a využívat dalších funkcí, které vám aplikace nabízí, máme pro Vás několik doporučení týkající se základních nastavení, které vám usnadní hladký vstup do nového školního roku. V tomto článku naleznete přehled nejčastějších situací a úskalí souvisejících se zahájením nového školního roku s návody na jejich řešení a užitečnými odkazy.
Strana 1 z 274První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je kvalitně vytvořený a propracovaný program, který směřuje přímo k potřebám školy.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...