Věděli jste, že v roce 2012 odejde v Česku do důchodu 40 tisíc učitelů a i kdyby místo nich nastoupili všichni absolventi, bude stále 20% učitelů chybět? Zajímáte se o to, jaké nejčastější chyby se objevují ve školních vzdělávacích programech a jak je ideálně odstranit?

O tyto a řadu dalších informací se na nedávném školení pro vedoucí pracovníky podělili prof. PhDr. Karel Rýdl, CSc. z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Mgr. Karel Bárta, ředitel Libereckého inspektorátu ČŠI.

Upozorňujeme všechny uživatele systému Škola OnLine, že ve středu 4. února proběhne pravidelná údržba serverů. V době od 21 do 22 hodin tak může být aplikace krátkodobě nedostupná.
Děkujeme za pochopení.

Tým Škola OnLine, 3.2.2009

 

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zveřejnilo na svých webových stránkách pokyny k přijímacímu řízení na střední školy a konzervatoře. Pokud se vás v tomto školním roce "přijímačky" jakkoliv týkají, doporučujeme pečlivé prostudování tohoto dokumentu.

Kompletní text z MŠMT najdete zde.
Informace o aktuální situaci v přípravách škol na přijímací zkoušky si přečtěte zde.

Vzhledem k tomu, že se blíží konec prvního a začátek druhého školního pololetí, upozorňujeme administrátory Školy OnLine, že je třeba provést několik drobných úkonů.

Prvním je převod úvazků na druhé pololetí, co je jednoduchý proces, kterým vás aplikace provede, pokud si v sekci Ostatní vyberete "Převod úvazků mezi obdobími". Nápovědu k této akci najdete zde.

Upozorňujeme uživatele Školy OnLine, že ve středu 21. ledna bude mezi 21. a 22. hodinou probíhat plánovaná údržba serverů, na nichž uvedený systém běží.

Proto se může v uvedené době stát, že aplikace bude krátkodobě nedostupná.

Děkujeme za pochopení.

Tým Škola OnLine, 21.1.2009

Strana 247 z 263První   Předchozí   242  243  244  245  246  [247]  248  249  250  251  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je kvalitně vytvořený a propracovaný program, který směřuje přímo k potřebám školy.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...