Upozorňujeme všechny uživatele, že v sobotu 10.1. bude od 15 do 19 hodin probíhat rozšíření hardwarové infrastruktury, na níž je provozována Škola OnLine. Proto může dojít ke krátkodobým výpadkům provozu systému.

Děkujeme za pochopení.

Tým Škola OnLine, 8.1.2008

Novou zajímavou funkčnost nabízí Škola OnLine. Rodiče díky ní mohou elektronicky omlouvat absenci dětí ve výuce, což značně zjednodušuje a zkvalitňuje komunikaci mezi pedagogy a zákonnými zástupci žáků.

V aplikaci Žákovská nyní každý zákonný zástupce žáka či studenta najde v Menu v části Zprávy položku Omluvenka. Zde si vybere, které dítě omlouvá, komu z učitelů chce omluvenku zaslat, kdy bude dítě chybět a na závěr vyplní důvod absence. Po odeslání jej systém upozorní hláškou „Úspěch: Omluvenka byla úspěšně odeslána.“

Upozorňujeme všechny uživatele Školy OnLine, že ve středu 7. ledna 2009 bude mezi 21. a 22. hodinou probíhat pravidelná údržba serverů, na nichž je tato aplikace naistalována. Je tedy možné, že se v této době nebudete moci do Školy OnLine přihlásit. Všechny termíny odstávek pro první pololetí letošního roku naleznete zde.

Děkujeme za pochopení.

 

Tým Škola OnLine, 6.1.2009

Dne 1. ledna 2009 nabývá účinnosti zákon č. 187/2006 Sb., o nemocenském pojištění, ve znění pozdějších předpisů. Tento zákon nahrazuje dosavadní platný zákon č. 54/1956 Sb., o nemocenském pojištění zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů, spolu s jeho prováděcími předpisy, a přináší některé změny, které mají dopad i na žáky/studenty škol.

Do okruhu nemocenky pojištěných osob již nově nebudou patřit žáci a studenti. S ohledem na tuto skutečnost je 31. prosinec 2008, kdy jsou žáci a studenti z titulu studia na vysoké, střední a vyšší odborné škole a konzervatoři, studenti a žáci jiných škol nebo kurzů, jestliže se výuka na nich pro účely důchodového pojištění považuje z důvodu svého rozsahu a úrovně za studium na středních nebo vysokých školách, účastníky nemocenského pojištění.

Přejeme Všem příjemné prožití vánočních svátků a do roku 2009 hodně zdraví, štěstí a úspěchů.

Tým Škola OnLine

 

 

Strana 258 z 273První   Předchozí   253  254  255  256  257  [258]  259  260  261  262  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro vedení školy je jednoduché provádět kontrolu docházky, hodnocení a probrané učivo u jednotlivých žáků nebo celých tříd.

Mgr. Karolína Žáková
SSUPŠ - Zámeček

Zobrazit další...