Konference ŠKOLY ONLINE 2019

Dovolujeme si vás pozvat na samostatnou konferenci ŠKOLY ONLINE, která se bude konat v pondělí 18. listopadu 2019  v  kongresové části  centra ATRIUM Palác Pardubice -  odkaz na mapě

Chceme vám ukázat, jak je možné využívat Váš školní informační systém v maximální míře. Přineseme vám zkušenosti přímo ze škol, projdeme nejčastější dotazy se kterými se na nás obracíte a podíváme se podrobněji na vybrané části systému.

Program konference

 • Novinky ve světě Školy OnLine a vize do budoucna

  Projdeme, co je v systému nové a jak Vám to může usnadnit každodenní práci. Poodhalíme i jak budeme rozvíjet školní informační systém do budoucna.

 • Dobré přístupy ze školské praxe

  Podíváme se na to, jak funguje Škola OnLine na školách, kde ji používají již řadu let. Určitě zde uslyšíte i nějaké tipy pro vaši školu.

 • Podporujeme výuku

  Škola OnLine to není jen matrika a vysvědčení. Ukážeme Vám, jak můžete využít svůj školní informační systém i pro podporu vzdělávání.

 • Odpovíme na Vaše nejčastější dotazy

  Zaměříme se na nejčastější dotazy, se kterými se uživatelé obrací na zákaznickou podporu. Ukážeme si, že většina situací má jednoduché řešení.

 • Přijímáme nové žáky

  Základním školám prozradíme, jaké novinky chystáme v rámci zápisů do 1. ročníku. Středním školám zase ukážeme, jak mohou výrazně zjednodušit administrativu přijímacího řízení.

 • Pomáháme v řízení školy

  Podíváme se na potřeby ředitelů školy a řekneme si, jak jim Škola OnLine pomůže v efektivním naplňování jejich každodenních potřeb.

Samozřejmě v průběhu celého dne i po skončení konference vám budeme k dispozici na osobní popovídání a zodpovězení Vašich dotazů.

Registrace na konferenci

Pokud Vás program konference zaujal a máte zájem se s námi setkat, můžete se již nyní na konferenci přihlásit. Stačí kliknout na následující odkaz a vyplnit jednoduchý formulář.

REGISTRACE

Zvýhodněná cena pro jednoho účastníka je  1200 Kč bez DPH . Zvýhodněná cena platí při registraci do 31. října 2019.
Standardní cena pro jednoho účastníka je 1500 Kč bez DPH.

V ceně konference je zahrnuto občerstvení po celou dobu akce, včetně oběda.

Základní organizační pokyny

 • Program konference bude začínat v 10:00, abychom umožnili příjezd i účastníkům ze vzdálenějších míst naší krásné republiky.
 • Svůj automobil, můžete zaparkovat přímo v podzemních prostorech kongresového centra.
 • Na akci se snadno dostanete i veřejnou dopravou z celé republiky. Pardubice leží na hlavním železničním koridoru.
Vstup do Školy OnLine

Reference

Velkým podílem ke komfortnímu používání Školy OnLine přispívá i jejich odborně erudovaná, ochotná a prakticky nonstop fungující technická podpora.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...