O společnosti

Společnost ŠKOLA ONLINE a.s. působí na trhu informačních systémů a technologií (IS/IT) samostatně od roku 2008, kdy vznikla odštěpením od CCA Group a. s. V rámci této firmy fungovala coby samostatná divize Škola OnLine od roku 2001. Společnost tedy má za sebou bohaté zkušenosti z oblasti vývoje, provozování i správy informačních a vzdělávacích systémů a disponuje výkonnou vývojovou a konzultační základnou, přičemž výhradní postavení mezi jí aplikovanými technologiemi zaujímá společnost Microsoft.

Od samého počátku ŠKOLA ONLINE a.s. zajišťovala vytvoření a provoz informačního systému Škola OnLine, který je dnes komplexním informačním systémem pro školy, pokrývající jak administrativní, tak vzdělávací potřeby každé školy.

ŠKOLA ONLINE a.s. je 100% vlastněna českým kapitálem se zcela průhlednými vlastnickými vztahy. Z pohledu lidských zdrojů zastřešuje více než 85 % zaměstnanců oblast vývoje a odborného poradenství.

V uplynulých letech realizovala ŠKOLA ONLINE také úspěšně více než dvacet zakázek financovaných z ESF pro různé školy v České republice. Hlavní náplní těchto projektů bylo vytvoření a provozování výukových systémů pro podporu e-learningových aktivit na školách a poskytování školení pedagogů i žáků škol.

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Program je spolehlivý, ale i přesto v případě nejasností jsou tvůrci vždy ochotni ihned poradit a vyřešit problém.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.