Kariéra

Koho právě těď hledáme?

V současné době hledáme nové kolegy a kolegyně na následující pozice:

Zaujali jsme Tě? Zašli nám svůj životopis na adresu kariera@skolaonline.cz a staň se součástí našeho pracovního kolektivu.

Proč právě k nám?

Vyvíjíme webovou aplikaci, kterou používá 1 657 342 uživatelů. Prostě děláme velké věci, o kterých se jiným programátorům může jenom zdát! Při práci využíváme Visual Studio, SQL Management Studio, Git a další vývojové nástroje.

Nikdy nepřijdeme o novinky v oboru. Účastníme se konferencí, školení. Máme rádi výzvy a ty, kteří umí držet krok s neustálým vývojem IT.

Tvoříme tým lidí, který pracuje na společné věci. Tým, který podpoří nápady ostatních a hledá cesty, jak je realizovat. Při práci se ale dokážeme také bavit, užívat si plného bufetu a dalších výhod a benefitů. Získej od nás zdarma například neomezený mobilní tarif s pořádnou porcí dat!

Chceš se dozvědět něco víc? Tak neváhej a piš na kariera@skolaonline.cz, ať tě co nejdříve můžeme potěšit odpovědí.

 

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchovávání v personální databázi společnosti ŠKOLA ONLINE a.s. v souladu se Zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro vedení školy je jednoduché provádět kontrolu docházky, hodnocení a probrané učivo u jednotlivých žáků nebo celých tříd.

Mgr. Karolína Žáková
SSUPŠ - Zámeček