Rodič/žák

Mějte neustálý přehled o dění ve škole

V osobním kalendáři na hlavní stránce máte přístupné vše důležité. Vidíte, co se probírá v jednotlivých předmětech včetně výukových materiálů, víte o plánovaném zkoušení a neuniknou Vám ani žádné akce školy. Díky elektronické žákovské máte také stálý přehled o prospěchu a docházce Vašeho potomka.

Buďte v kontaktu se školou

Často využívanou součástí aplikace je nástroj pro přímou komunikaci s třídním učitelem, jakož i celým pedagogickým sborem. Účinný komunikační kanál nejen že posílí vztah mezi rodiči a učiteli, ale dá Vám možnost omlouvat absenci svých potomků elektronicky. Žádná zpráva se již nikde nezatoulá, ale vždy si najde toho správného adresáta.

Přistupujte odkudkoliv a kdykoliv

Moderní řešení systému s využitím těch nejmodernějších technologií Vám umožňuje přístup prostřednictvím internetu. Není třeba nic instalovat, ke vstupu do aplikace stačí připojení k Internetu a běžný webový prohlížeč.

Využijte výhody příjemného a jednoduchého ovládání

Pohyb v aplikaci je velmi snadný a intuitivní. Přímo v aplikaci mohou žáci také zpracovávat zadané úkoly a testy. Přístupný je zde i školní e-mail, webový textový editor Word a další bezplatné služby Microsoft Office 365.

I doma se můžete vzdělávat

Učitel má možnost přímo do rozvrhu vkládat konkrétní elektronické výukové materiály. I když to žáci asi neradi uslyší, mají tak díky tomu možnost sledovat probírané učivo i při své absenci. Díky propojení s portály shromažďujícími digitální učební materiály si studenti mohou doplňovat znalosti i z jiných zdrojů.

Objednávejte obědy jednoduše

Propojení se stravovacími systémy Vám umožní snadno objednávat a rušit obědy na jednom místě. Nejen že ušetříte čas, ale nemusíte si ani pamatovat hesla do různých počítačových aplikací.

Zajímají Vás další výhody školního informačního systému Škola OnLine?

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice