Potřebujete pro rodiče čestné prohlášení při nástupu dítěte do školy? Škola OnLine vám pomůže.
V nelehké době vám posíláme tipy od našich partnerů na doplnění online výuky. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Škola OnLine
Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění

V souvislosti s rozhodnutím vlády o postupném uvolňování mimořádných opatření budou od 11. května 2020 otevřeny základní školy pro žáky 9. tříd a střední školy pro studenty maturitních ročníků. Jedna z podmínek nástupu dítěte do školy je povinnost zákonných zástupců podepsat čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.
Škola OnLine už umí čestné prohlášení vytisknout!

Snažíme se vám co nejvíce usnadnit tyto nepříjemné dny. Proto jsme v co nejkratší době připravili přímo do Školy OnLine možnost vytisknutí čestného prohlášení.
Jak na to?
Stačí si jen sestavu zkopírovat do tiskových sestav organizace v menu Výstupy – Tiskové sestavy – Seznam a pro vybrané žáky ji vytisknout ze školní matriky v menu Evidence osob – Školní matrika – Žáci/studenti.
Více informaci o čestném prohlášení naleznete zde
Potřebujete si prohlédnout nějaký předcházející díl? Není problém.
Na stránkách Školy OnLine jsme pro vás připravili přehled všech dílů našeho Speciálního zpravodaje.  
Bakaláři - logo
Naši odborníci vám ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz na Školu OnLine,
nejrozšířenější školní webový informační systém v ČR.
facebook facebook web e-mail