Nastal čas na shrnutí a bilancování.
Připravili jsme pro vás malé shrnutí, co všechno jsme za tu dobu společně zvládli. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Škola OnLine
Ukončení speciálního zpravodaje COVID-19

Život se nám pomalu vrací do normálních kolejí, žáci do školních lavic a my pevně věříme, že od nového školního roku bude vše fungovat jako dříve.
Slovo závěrem ...

"Máme za sebou náročné období, kdy jsme byli nuceni velice rychle reagovat na doslova turbulentní změny, které postavily celou společnost do nové a neznámé situace. Museli jsme přejít na systém výuky na dálku a začít řešit efektivně komunikaci mezi školou a rodinou online. Mnoho z vás objevilo kouzlo našich modulů, které jste do té doby plně nevyužívali. Pevně věřím, že vám náš systém Škola OnLine pomohl a stále pomáhá toto období zvládat v pohodě a s přehledem. Za celý náš tým bych vám rád touto cestou poděkoval za vaši vstřícnost, obětavost i kreativitu, se kterou jste se k celé situaci postavili. Máte náš obdiv!"
Tolik slova našeho generálního ředitele Mgr. Antonína Blatného. 
Třináctý díl, díl poslední ...

Po celou dobu krizových opatření jsme zde byli pro vás. Připravili jsme proto malé shrnutí, co vše jsme za tu dobu společně zvládli, a to i díky vaší zpětné vazbě, která nám velmi pomáhala.
Celkem jsme vám zaslali 12 newsletterů Speciálního zpravodaje s aktuálními informacemi, radami a tipy.
  • Připravili jsme speciální sestavy reflektující krizová opatření.
  • Za velice přátelskou cenu jsme vám zajistili zápisy dětí do 1. tříd, který jsme rozšířili o celou řadu funkcí.
  • Zavedli jsme pro vás právní poradnu.
  • Ve spolupráci s našimi partnery jsme vám nabídli možnosti k výuce na dálku, správu školy či přístup na výukové portály.
  • Doplnili jsme možnost vracení domácích úkolů k přepracování.
  • Zjednodušili jsme distribuci přístupových údajů do Školy OnLine pro žáky a rodiče.
  • A mnoho dalšího...
Velké díky patří pracovníkům naší technické podpory, kteří reagovali na vaše aktuální požadavky, radili vám, jaký nástroj použít či jak řešit běžnou denní agendu v těchto nestandardních podmínkách.

Ještě jednou vám děkujeme za vaši spolupráci.
Potřebujete si prohlédnout nějaký předcházející díl? Není problém.
Na stránkách Školy OnLine jsme pro vás připravili přehled všech dílů našeho Speciálního zpravodaje.  
Bakaláři - logo
Naši odborníci vám ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz na Školu OnLine,
nejrozšířenější školní webový informační systém v ČR.
facebook facebook web e-mail