Jak zmírnit dopady bezpečnostních opatření? Pokračování o domácích úkolech.
Přečtěte si naše tipy, jak se vypořádat se vzniklou situací.   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Dostává se Vám do rukou druhá část našeho speciální zpravodaje s tipy, jak zmírnit dopady bezpečnostních opatření v důsledku šíření koronaviru.

Dnes si ukážeme, jak vyřešit situaci se zadáváním domácích úkolů.

Žáci zůstávají doma a my musíme rozhodnout, jak budeme v tomto nestandardním období žákům zadávat domácí úkoly a samostatnou práci či jaké jsou možnosti odevzdání těchto úkolů.
Jak na domácí úkoly ve Škole OnLine?
Využijte domácí úkol s elektronickým odevzdáním

Učitelé mohou úkolovat žáky skrze menu „Výuka – Úkoly – Domácí úkoly“.
Zadání úkolu je velmi jednoduché. Pokud chcete žáka informovat o tom, že by se měl podívat na určitou látku, postačí zadat předmět, název úkolu a stručně popsat jeho zadání. Pak už zbývá pouze vybrat žáky (třídy), kterých se úkol týká.
Žáci pak po přihlášení na titulní stránce aplikace kliknou na nadpis sekce
„Domácí úkoly k odevzdání“.
Domácí úkol s elektronickým odevzdáním
Nemáte domácí úkoly ve Škole OnLine dostupné?
Neváhejte nás kontaktovat na obchod@skolaonline.cz, rádi vám modul zpřístupníme.
Bakaláři - logo
Naši odborníci vám ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz na Školu OnLine, nejrozšířenější školní webový informační systém v ČR.
kontaktujte nás Telefon: +420 371 655 165 Email: hotline@skolaonline.cz Web: www.skolaonline.cz