Sdílejte výukové materiály pomocí Školy OnLine
Přečtěte si naše tipy, jak se vypořádat se vzniklou situací.   ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
V rychlém tempu pokračujeme v našem seriálu a dáváme vám další tip,
jak může Škola OnLine pomoci se zajištěním domácí výuky žáků.
Výukové materiály a dokumenty již nemusíte sdílet mezi učiteli a žáky mailem, na sdíleném disku nebo jiným způsobem. Využijte k tomu možnosti, které vám nabízí náš systém.
Sdílejte výukové materiály pomocí Školy OnLine 
Stačí se přihlásit do aplikace, kde je k dispozici v menu Výuka – Výukové zdroje - Uložiště výukových zdrojů. Každý učitel má v Uložišti výukových zdrojů připravenou svoji složku, kam může nahrávat výukové materiály. Samozřejmostí je možnost strukturovat uložení materiálů do jednotlivých složek, které si sám vytvoří. Například pro každý předmět a ročník, který na škole učí. Víc o modulu výuka naleznete na této stránce

K jakým dokumentům mají žáci přístup? 

Žáci mají k dispozici jen ty materiály, které učitel nahrál do uložiště a které jim pomocí tlačítka „Přidělit vybrané“ nesdílí. Učitel tak může připravit podklady k domácí výuce na míru každému žákovi. Výukové materiály tak můžete sdílet s třídami nebo jen s vybranými žáky, učitel tak může připravit podklady k domácí výuce na míru každému žákovi.
Nahrál jsem výukový materiál a potřebuji dát vědět žákům.
Přidělili jste výukové materiály žákům a potřebujete jim dát vědět? 
Využijte modul Komunikace, kde jednoduše napíšete svým žákům zprávu. Ale to už jistě víte, protože tento modul byl tématem úvodního dílu tohoto zpravodaje. 
Výukové materiály ve Škole OnLine
Nemáte výukové materiály dostupné? 
Neváhejte nás kontaktovat na obchod@skolaonline.cz, rádi vám modul zpřístupníme. Modul je dostupný v rámci balíčků Premium a Komplet.
Potřebujete si prohlédnout nějaký předcházející díl? Není problém.
Na stránkách Školy OnLine jsme pro vás připravili přehled všech dílů našeho Speciálního zpravodaje.  
Bakaláři - logo
Naši odborníci vám ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz na Školu OnLine, nejrozšířenější školní webový informační systém v ČR.
kontaktujte nás Telefon: +420 371 655 165 Email: hotline@skolaonline.cz Web: www.skolaonline.cz