Rádi bychom Vás informovali o plánované odstávce naší cloudové infrastruktury, která proběhne dne 23. července od 22:00 do 6:00 následujícího dne. Během této doby bude infrastruktura nedostupná nebo bude její funkčnost omezená.


Vážení uživatelé,

chceme vás informovat, že v pátek 28. června bude linka technické podpory dostupná pouze do 12:00.

S přípravou na nový školní rok souvisí ukončení vzdělávání žáků, kteří odcházejí na jinou školu a žáků, kteří úspěšně ukončili vzdělávání na ZŠ, SŠ nebo VOŠ.

Tyto kroky doporučujeme v sytému udělat před samotným převodem dat na nový školní rok.

Proces tisku vysvědčení může přinášet různé otázky a nejasnosti, proto jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastěji řešené situace. Věříme, že tento přehled vám usnadní práci a ušetří čas. 

  • Nezapomeňte, že jsme tu pro Vás v období od 17. - 28. června 2024 na lince technické podpory každý den již od 07:00 - 16:00 hodin. 

Vážení uživatelé,

jako každý rok se blíží období uzavírání hodnocení a tisku vysvědčení, což s sebou přináší mnoho otázek. Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastější dotazy k uzavírání hodnocení za 2. pololetí, které vám pomohou projít tímto obdobím bez komplikací.
Strana 1 z 280První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...