Tisknete vysvědčení o závěrečné zkoušce, vysvědčení o absolutoriu případně výuční listy ze systému Škola Online

Nabízíme Vám ke shlédnutí záznam z webináře, který vás krok za krokem provede celým procesem od zadávání zkoušek v systému až po finální tisk dokladů.

Rádi bychom vás pozvali na sérii webinářů připravených speciálně pro vás, uživatele Školy Online.

V období květen–červen jsme pro vás připravili program plný informací, novinek a praktických rad, které vám pomohou plně využít potenciál našeho systému. Získejte tipy a užitečné rady od našeho zkušeného lektora.

Rádi bychom Vás informovali, že ve Škole Online jsou k dispozici nové tiskové sestavy pro generování výsledkové listiny k příjímacímu řízení. Tiskový výstup obsahuje podrobný seznam uchazečů s registračními čísly, výsledky všech částí zkoušek a výsledkem, zda byl uchazeč přijat či nepřijat.

 

 

Vaši pozornost bychom rádi upřeli na webinář, který pro Vás pořádáme ZDARMA a je zaměřen na další kroky v procesu vyhodnocení přijímacího řízení pro střední školy

Začínáme dnes 3. 5. 2024 od 13:00. Na webinář se připojíte pomocí tohoto odkazu. Pro velký zájem jsme pro Vás přidali další termín webináře zaměřeného na efektivní využití systému Škola Online pro pedagogické pracovníky. Webinář Vám poskytne všechny potřebné nástroje a znalosti pro optimální využití systému.
Strana 1 z 278První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým kladem je přístup do školní matriky a ke všem dalším školním datům prostřednictvím uživatelského jména a hesla z jakéhokoli počítače připojeného k internetu.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...