přinášíme vám aktuální informace o stavu přijímacího řízení na střední školy po zpřístupnění exportu dat z DiPSy.

Import uchazečů do systému Škola Online

Poslední verzi exportu z DiPSy jsme obdrželi v průběhu pátečního večera, tj. ve chvíli, kdy bylo školám umožněno exportovat údaje o uchazečích ze systému DiPSy.

V souvislosti s novým přijímacím řízením vám přinášíme aktuální informace týkající se změn v nastavení přijímacího řízení ve Škole Online a zároveň doporučení, vztahující se k evidenci přijímacího řízení v návaznosti na DiPSy.

 

 

Vážení uživatelé,

přinášíme vám aktuální informace o stavu přijímacího řízení na střední školy po zavedení nového systému DiPSy. 

Dne 1. 2. 2024 jsme uspořádali bezplatný webinář pro základní školy, na kterém se účastníci mohli seznámit s novými tiskovými výstupy ve Škole Online, které jsme připravili v návaznosti na změny přijímacího řízení. Jedná se o  "Přihlášku k dalšímu vzdělávání na střední školy" a "Hodnocení na vysvědčení z předchozího vzdělávání". 

 Vážení uživatelé, 

rádi bychom Vás informovali o dalších úpravách souvisejících s tiskem Přihlášek ke vzdělávání na střední školy a výpisu hodnocení ze systému Škola Online. 

Strana 1 z 277První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...