Při tisku vysvědčení se na nás obracíte s celou řadou dotazů. Odpovědi na ty nejčastější z nich přinášíme právě v tomto článku.

Poslední dny ve škole obvykle bývají kratší a žáci se neučí podle stálého rozvrhu. Mohlo by Vás tedy zajímat jak tyto situace řešit z hlediska rozvrhu ve Škole OnLine. Nabízíme Vám nyní dva možné postupy, jistě si sami vyberete ten, který je pro Vás výhodnější.

Dle aktuálně platné vyhlášky 3/2015 Sb. se nyní nacházíme v přechodném období, kdy je možno vysvědčení stále ještě tisknout na vzory platné dle vyhlášky 223/2005 Sb. ve znění účinném přede dnem nabytí účinnosti vyhlášky 3/2015 Sb. (tj. včetně vyhlášky 86/2013 Sb. a ostatních pozměňujících předpisů) a nebo mohou školy dle svého uvážení již použít vzory platné dle vyhlášky 3/2015 Sb.

Dostali jste se při tisku vysvědčení do úzkých, nebo se nás jen chcete na něco zeptat? Nově můžete na zákaznickou podporu volat již od 7.30.

Tato bezplatná služba, která je poskytována nad rámec standardní smluvní podpory, je Vám nově dostupná každý pracovní den až do 30. června 2017.

Ještě před koncem školního roku jsme pro Vás přichystali řadu změn, které by Vám měli usnadnit a zpřehlednit práci s aplikací, například změny v zadávání suplování, či evidenci výchovných opatření. Zapracovali jsme také nejpoptávanější požadavky škol, jako načítání údajů z národní knihovny, či automatické rušení uživatelských účtů. Přehled těch nejzajímavějších novinek Vám přinášíme v tomto článku, kompletní seznam změn najdete v sekci Změny v aplikaci.

  Strana 1 z 212První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
  Vstup do Školy OnLine

  Reference

  Škola OnLine je pro naše gymnázium naprosto nezbytná součást existence.

  Mgr. Jan Řepík
  Gymnázium Františka Křižíka a základní škola

  Zobrazit další...