07

Aplikace nově umožňuje vytvoření online schůzky z prostředí Školy OnLine. V parametrech aplikace kategorie "Obecné" naleznete parametrs s názvem "Povolit vytvořit online schůzku z aplikace". V současnosti je možné svolávat schůzky pomocí „Microsoft Teams". Schůzku lze vytvořit pro založenou obecnou událost

K vytvoření má oprávnění pouze učitel, který má provázaný účet ve Škole OnLine s účtem v Office 365. Další nutnou podmínkou pro vytvoření schůzky je nastavení stávajících parametrů školy pro propojení s Office 365. Vytvoření schůzky je možné z kalendáře pro obecnou událost přes volbu v kontextovém menu viz. obrázek. 


Schůzka je vytvářena podle vlastností obecné události – na stejný čas a pro stejné osoby jako jsou uvedeny v obecné události. Naplánované schůzky se účastníkům zobrazí v kalendáři v podobě ikonky „kamera“ umístěné na obecné události viz. obrázek.

Publikováno v: Novinky z aplikace


Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...