Vzhledem k tomu, že se blíží konec prvního pololetí školního roku, doporučujeme administrátorům aplikace provést několik drobných úkonů souvisejících s přechodem na 2. pololetí. K tomu, abyste mohli plynule navázat na 2. pololetí, tedy zadávat hodnocení a provádět zápisy do třídní knihy, je zapotřebí převést rozvrh z 1. do 2. pololetí.

V návaznosti na změnu v systému přijímacích zkoušek bychom Vás rádi informovali o novinkách ve Škole Online. Připravili jsme pro Vás nové formuláře, které budete mít k dispozici v systému již v příštím týdnu

 

Konec 1. pololetí se nezadržitelně blíží. Proto jsme pro vás v tomto článku shrnuli vše podstatné k tisku vysvědčení nebo výpisů z vysvědčení ze systému Škola Online. 

 

Abyste nadcházejícím obdobím uzavírání klasifikace a tisku vysvědčení prošli bez komplikací, přinášíme odpovědi na nejčastější dotazy a podněty, s nimiž se na nás obracíte.

Podívejme se společně, co Vás ohledně uzávěrek hodnocení žáků a tisku vysvědčení nejvíce zajímá.

Senior .NET Programátor

Příbram/Plzeň

 

Během více než 30 let náš team BAKALÁŘI vyvinul unikátní software, který denně používají školy, rodiče i studenti po celé České republice. V současné době máme tu čest spolupracovat s téměř 4800 školami a propojovat přes 1 milion uživatelů při jejich cestě za vzděláním.

Strana 2 z 277První   Předchozí   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Intuitivní systém pro komplexní správu školních dat s lidským přístupem.

Ing. Martin Kocman

Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3

Zobrazit další...