Na měsíc leden jsme pro Vás vypsali tři termíny webinářů, zaměřených na uzavírání hodnocení a tisk vysvědčení a výpisů z vysvědčení. Zvolte si Vám vyhovující termín a zaregistrujte se na školení již nyní. Kapacita je omezena.

Webinář probíhá v aplikaci MS Teams. Pro účast stačí připojení k internetu; sluchátka a mikrofon jsou výhodou pro případnou komunikaci s lektorem.

Vážení uživatelé,

 

za celý tým Školy Online bychom vám chtěli moc poděkovat za vaši projevenou důvěru a přízeň v roce 2023. 

 

Zároveň bychom vás rádi informovali, že v období od 27. do 31. prosince 2023 nebude technická linka podpory dostupná. Své dotazy a požadavky nám samozřejmě můžete zasílat e-mailem a to na adresu hotline@skolaonline.cz.

Přejeme všem pedagogům, žákům, studentům a rodičům krásné a poklidné prožití svátků vánočních a do nového roku hodně zdraví, lásky, spokojenosti a životního optimismu.

Vaše Škola Online
Přinášíme vám přehled říjnových novinek a vylepšení Školy Online. Nejdůležitější z nich se týkají doporučení pro vzdělávání, ale také úprav rozvrhu, hromadného nastavení položek a v neposlední řadě i práce s mobilní aplikací. Podívejme se tedy na nové funkce a změny v těch stávajících podrobněji.

Zaregistrujte se na webinář věnovaný uzavírání pololetního hodnocení, tisku vysvědčení a výpisů z vysvědčení. Nabídku webinářů a školení pro další období školního roku 2023/2024 pro Vás aktuálně připravujeme.
Strana 7 z 280První   Předchozí   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Škola OnLine je kvalitně vytvořený a propracovaný program, který směřuje přímo k potřebám školy.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...