Přinášíme vám přehled říjnových novinek a vylepšení Školy Online. Nejdůležitější z nich se týkají doporučení pro vzdělávání, ale také úprav rozvrhu, hromadného nastavení položek a v neposlední řadě i práce s mobilní aplikací. Podívejme se tedy na nové funkce a změny v těch stávajících podrobněji.

Zaregistrujte se na webinář věnovaný uzavírání pololetního hodnocení, tisku vysvědčení a výpisů z vysvědčení. Nabídku webinářů a školení pro další období školního roku 2023/2024 pro Vás aktuálně připravujeme.

Chystáte se na kontrolou dat v systému Škola Online? Předáváte data na servery MŠMT poprvé a nevíte, jak správně postupovat? Nebo vás zajímají informace o změnách a novinkách v evidenci dat žáků? Jste na správném místě. V tomto článku shrnujeme důležitá fakta a rady, které by Vám předání dat do matriky ministerstva školství měly usnadnit.

Chystáte se na předávání dat do matriky ministerstva školství? Pak Vám určitě pomůže následující přehled novinek, které MŠMT do evidence žáků zavedlo od začátku aktuálního školního roku. V závěru tohoto článku navíc najdete odkazy na naše školení, plánovaná na následující týdny.
Dříve než se na školách rozběhne pravidelná výuka dle rozvrhu a učitelé budou zapisovat do třídních knih, zadávat hodnocení a využívat dalších funkcí, které vám aplikace nabízí, máme pro Vás několik doporučení týkající se základních nastavení, které vám usnadní hladký vstup do nového školního roku. V tomto článku naleznete přehled nejčastějších situací a úskalí souvisejících se zahájením nového školního roku s návody na jejich řešení a užitečnými odkazy.
Strana 7 z 279První   Předchozí   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Pro volbu školského informačního systému dnes existuje více možností, pro naši školu však byla nejlepší volbou právě Škola OnLine.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...