Uzavírání ročníkového hodnocení a tisk vysvědčení v systému Škola OnLine/dm Software, Plzeň

Školení je určeno pro uživatele, kteří zadávají uzávěrky a následně generují vysvědčení z aplikace. Cílem školení je shrnutí informací nezbytných pro uzavírání hodnocení a tisk vysvědčení v 1. pololetí v aplikaci Škola OnLine/dm Software.

Školení tvorby tiskových sestav v systému Škola OnLine/dm Software - I. blok, Plzeň

Náplň školení je seznámení se základními principy fungování tiskových výstupů a jejich používání.

Školení je určeno vše všechny uživatele, kteří v rámci Školy OnLine pracují s tiskovými sestavami a chtějí se naučit jak sestavy správně kopírovat, spravovat v rámci vlastní organizace, provádět jejich generování a případné drobné úpravy.

 

Po absolvování školení bude účastník umět používat tiskové výstupy, které jsou v systému k dispozici a bude schopen si je případně přizpůsobit svým potřebám např. provádět drobné grafické úpravy apod.

Školení administrátorů systému Škola OnLine/dm Software, Plzeň

Školení je určeno pracovníkům zodpovědným za správu a konfiguraci školního informačního systému v rámci organizace. Účastník se seznámí se základními moduly, jejich funkcemi a obecnými principy ovládání. Naučí se zároveň nakonfigurovat systém v závislosti na potřebách školy. Důraz bude kladen na aktuální informace o správě a evidenci osob ve školní matrice, nastavení aplikačních parametrů systému, tiskové výstupy a pozornost bude věnována i práci s úvazky, rozvrhem a evidenci školních akcí.

Školení tvorby tiskových sestav v systému Škola OnLine/dm Software - I. blok, Praha

Náplň školení je seznámení se základními principy fungování tiskových výstupů a jejich používání.

Školení je určeno vše všechny uživatele, kteří v rámci Školy OnLine pracují s tiskovými sestavami a chtějí se naučit jak sestavy správně kopírovat, spravovat v rámci vlastní organizace, provádět jejich generování a případné drobné úpravy.

 

Po absolvování školení bude účastník umět používat tiskové výstupy, které jsou v systému k dispozici a bude schopen si je případně přizpůsobit svým potřebám např. provádět drobné grafické úpravy apod.

 

RSS

ŠKOLA ONLINE a.s. si vyhrazuje právo na zrušení školení v případě, že se na školení nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Po naplnění minimální kapacity školení Vás budeme kontaktovat a potvrdíme Vám přijetí Vaší přihlášky. Zhruba týden před konáním školení Vám zašleme podrobnější informace o místě, přesném čase konání akce atd.

Kapacita místností je omezena. Doporučujeme proto s registrací neotálet. Registrace je závazná a bude ji možno provést do naplnění kapacity. Ze školení je možné se bezplatně odhlásit 14 dnů před datem konání konkrétního školení. V opačném případě budeme nuceni účtovat storno poplatek ve výši 100 % ceny školení. 


Máte zájem o školení přímo na Vaší škole? Zajímají Vás jinak zaměřená školení? Kontaktujte nás prosím na obchod@skolaonline.cz.

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Program je spolehlivý, ale i přesto v případě nejasností jsou tvůrci vždy ochotni ihned poradit a vyřešit problém.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...