Školení

V současné době pro Vás máme vypsána tato školení:
(přihlásit se na konkrétní školení můžete po kliknutí na příslušný termín) 


Tvorba rozvrhů a suplování ve Škole OnLine

  • Tvorba rozvrhů a suplování ve Škole OnLine, Praha, 14. 6. 2017, cena 1300,- Kč za uživatele bez DPH - kapacita školení naplněna
  • Tvorba rozvrhů a suplování ve škole OnLine, Plzeň, 15. 6. 2017, cena 1300,- Kč za uživatele bez DPH - kapacita školení naplněna


ŠKOLA ONLINE a.s. si vyhrazuje právo na zrušení školení v případě, že se na školení nepřihlásí dostatečný počet zájemců. Po naplnění minimální kapacity školení Vás budeme kontaktovat a potvrdíme Vám přijetí Vaší přihlášky. Zhruba týden před konáním školení Vám zašleme podrobnější informace o místě, přesném čase konání akce atd.

Kapacita místností je omezena. Doporučujeme proto s registrací neotálet. Registrace je závazná a bude ji možno provést do naplnění kapacity. Ze školení je možné se bezplatně odhlásit 14 dnů před datem konání konkrétního školení. V opačném případě budeme nuceni účtovat storno poplatek ve výši 100 % ceny školení. 


Máte zájem o školení přímo na Vaší škole? Zajímají Vás jinak zaměřená školení? Kontaktujte nás prosím na obchod@skolaonline.cz.

Vstup do Školy OnLine

Reference

Program je spolehlivý, ale i přesto v případě nejasností jsou tvůrci vždy ochotni ihned poradit a vyřešit problém.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...
 

Zákaznická podpora