Přehled vypsaných školení

Uzavírání ročníkového hodnocení a tisk vysvědčení, webinář, 11. 6. 2024, 09:00 - 13:00

Webinář je určen všem uživatelům systému (zejména administrátorům systému na škole), kteří zodpovídají za uzávěrky učitele, uzávěrky třídního učitele a tisk ročníkového vysvědčení.

Cílem webináře je předat ucelené informace o tom, jak uzavírat hodnocení v předmětu, zadávat slovního hodnocení a vytisknout závěrečné vysvědčení za 2. pololetí. Dále budou účastníci webináře seznámeni s tím, co je předpokladem úspěšného tisku vysvědčení a jak se vypořádat s případnými komplikacemi při tisku.

Uzavírání ročníkového hodnocení a tisk vysvědčení, webinář, 13. 6.2024, 09:00 - 13:00

Webinář je určen všem uživatelům systému (zejména administrátorům systému na škole), kteří zodpovídají za uzávěrky učitele, uzávěrky třídního učitele a tisk ročníkového vysvědčení.

Cílem webináře je předat ucelené informace o tom, jak uzavírat hodnocení v předmětu, zadávat slovního hodnocení a vytisknout závěrečné vysvědčení za 2. pololetí. Dále budou účastníci webináře seznámeni s tím, co je předpokladem úspěšného tisku vysvědčení a jak se vypořádat s případnými komplikacemi při tisku.

RSS
Vstup do Školy OnLine

Reference

Velkým podílem ke komfortnímu používání Školy OnLine přispívá i jejich odborně erudovaná, ochotná a prakticky nonstop fungující technická podpora.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...