Přehled vypsaných školení

Školení zaměřené na uzávěrky hodnocení a tisk vysvědčení ve Škole Online - webinář, 9. 1. 2024, 13:00 - 15:00

Webinář je určen školám, používajícím úvazky a rozvrh v systému Škola Online, tedy s balíčkem modulů STANDARD nebo PREMIUM. Z jejich pracovníků se týká zejména administrátorů systému, kteří zodpovídají za tisk vysvědčení, a současně pedagogů, kteří uzavírají hodnocení jednotlivých předmětů nebo provádějí uzávěrku třídního učitele.

Webinář bude probíhat v prostředí Microsoft Teams. Účastníci musí být připojeni k internetu, sluchátka a mikrofon pro komunikaci s lektorem jsou výhodou.

Cena školení je bez DPH.

Školení zadávání pololetního hodnocení a tisk vysvědčení ve Škole Online, varianta ZÁKLAD - webinář, 10. 1. 2024, 13:00 - 15:00

Webinář je určen školám, které zadávají pololetní hodnocení a tisknou vysvědčení bez použití úvazků a rozvrhu v systému Škola Online, tedy s balíčkem modulů ZÁKLAD. Z jejich pracovníků se týká zejména administrátorů systému a třídních učitelů, kteří pololetní hodnocení zadávají a tisknou vysvědčení.

Webinář bude probíhat v prostředí Microsoft Teams. Účastníci musí být připojeni k internetu, sluchátka a mikrofon pro komunikaci s lektorem jsou výhodou.

Cena školení je bez DPH.

Školení zaměřené na uzávěrky hodnocení a tisk vysvědčení ve Škole Online - webinář, 11. 1. 2024, 13:00 - 15:00

Webinář je určen školám, používajícím úvazky a rozvrh v systému Škola Online, tedy s balíčkem modulů STANDARD nebo PREMIUM. Z jejich pracovníků se týká zejména administrátorů systému, kteří zodpovídají za tisk vysvědčení, a současně pedagogů, kteří uzavírají hodnocení jednotlivých předmětů nebo provádějí uzávěrku třídního učitele.

Webinář bude probíhat v prostředí Microsoft Teams. Účastníci musí být připojeni k internetu, sluchátka a mikrofon pro komunikaci s lektorem jsou výhodou.

Cena školení je bez DPH.
RSS
Vstup do Školy OnLine

Reference

Velkým podílem ke komfortnímu používání Školy OnLine přispívá i jejich odborně erudovaná, ochotná a prakticky nonstop fungující technická podpora.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...