Odstávky systémů škola online

Pro zajištění bezproblémového běhu systému Škola OnLine, je nezbytné vykonávat pravidelně údržbu a kontrolu technických prostředků, na kterých jsou aplikace provozovány. Snažíme se minimalizovat výpadky našich systémů Škola OnLine, proto údržbu systému (ať už nasazování nových verzí aplikace nebo aktualizace operačního systému/databáze) probíhá vždy v nočních hodinách v době mezi 0:00 - 4:00. V této době může být systém dočasně nedostupný právě z důvodu instalace aktualizací.

 

Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým kladem je přístup do školní matriky a ke všem dalším školním datům prostřednictvím uživatelského jména a hesla z jakéhokoli počítače připojeného k internetu.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...