Přejít k nám je snadné

Jak přejít do Školy OnLine?

Stačí nás kontaktovat na e-mailu obchod@skolaonline.cz nebo telefonu +420 371 655 166. Naši specialisté Vám mohou systém ukázat případně zařídit zkušební provoz zdarma.

 

Jak to bude s daty v systému, který teď používáme?

Všechna důležitá data, jako jsou například data matriky žáků, vám převedeme do Školy OnLine. Nemusíte mít obavu, že byste je přepisovali ručně.

 

Do kdy nám data převedete?

Garantujeme realizovat do 14 dnů od předání dat v případě 100% součinnosti školy. Individuálně je možné se samozřejmě domluvit i na rychlejším postupu.

 

Jak spočítáme roční cenu Školy OnLine?

Stačí se podívat na ceník. Zde jsou vysvětleny základní čtyři balíčky funkcí a dle těch a velikosti školy (počet žáků/studentů) si najdete v tabulce příslušnou cenu.

 

Co vše zahrnuje licence aplikace?

Přístup do aplikace pro všechny uživatele od vedení školy, před učitele až po žáky a zákonné zástupce. Možnost využití mobilní aplikace. Podporu ve formě manuálu, videonápovědy a samozřejmě zákaznické podpory na e-mailu a telefonu.

 

Je možné se nechat proškolit?

Ano. Všechna naše školení jsou navíc registrovaná u MŠMT a je možné na ně používat prostředky z fondu Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků.

 

Vstup do Školy OnLine

Reference

Se Školou OnLine jsme spokojeni, protože došlo k úspoře času, papírů a energie, kterou můžeme věnovat podstatnějším záležitostem.

Mgr. Jaroslav Jirásko
Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad

Zobrazit další...