Základní škola a Mateřská škola Lubná, okres Rakovník

Typ školy

  • Mateřská škola
  • Základní škola

Webové stránky školy

www.zslubna.eu

Kontaktní osoba

Mgr. Radek Vyskočil

Řekli o nás

...Předchozí používané řešení evidence povinných údajů bylo od dm Software (dm Evidence, dm Vysvědčení). V podstatě nám až na drobnosti vyhovovalo, ale nenabízelo komplexní řešení. Začali jsme totiž uvažovat nad elektronickými žákovskými knížkami, elektronickými třídnicemi a nad elektronickou komunikací s rodiči. To minulé řešení nenabízelo. Problém jsme trochu cítili se zálohováním dat, které bylo pro nás ne snad komplikované, ale snadno ovlivnitelné lidskou chybou. Také nutnost upgrade softwaru byla obtěžující.

Při zavádění Školy OnLine do provozu se nám „snad naschvál“ rozbil harddisk v počítači s hlavní evidencí v předchozím softwaru, a rázem jsme byli bez plně funkční školní matriky. Pochopitelně jsme data už obnovit nedokázali a lidská chyba zhatila i zálohování. Naštěstí jsme už většinu dat převáděli do Školy OnLine, a tak stačilo jen některá data doplnit a matrika byla opět plně funkční....

 

Zpět na seznam referencí

Vstup do Školy OnLine

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...