Třetí díl našeho seriálu Návrat do lavic je věnován testování žáků a pedagogických pracovníků na COVID 19 a nástroji, které jsme pro Vás v aplikaci připravili pro usnadnění celého procesu testování. Naleznete v něm informace k nově vzniklému formuláři pro Evidenci testů na COVID - 19 a k tiskovým výstupům, které Vám jsou Vám pro účely testování žáků a zaměstnanců rovněž v aplikaci k dispozici.  

  Na tomto odkazu si 3. díl věnovaný testování žáků můžete stáhnout. 

Druhý díl je našeho seriálu Návrat do lavic je věnován modulu aplikace Škola OnLine, který je určen k přímé komunikaci mezi uživateli formou interních zpráv v aplikaci či e-mailů.

Na tomto odkazu si 2. díl věnovaný modulu Komunikace a hromadnému odesílání zpráv můžete stáhnout.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo metodické pokyny k návratu dětí, žáků a studentů do škol od 12. 4. 2021. Abychom vám pomohli s návratem žáků do školních lavic, připravili jsme v aplikaci Škola OnLine celou řadu nových funkcí a drobných vylepšení. A nejen o těch vás budeme v následujících dnech informovat prostřednictvím našeho nového seriálu Návrat do lavic.

Těší  nás, že Vám můžeme představit novinku v oblasti evidence pro mateřské školy, po které řada škol volala. Tentokrát jsme se zaměřili a upravili zápis do třídní knihy a zadávání docházky pro mateřské školy. Nemohli jste si v přímém přenosu pustit webinář věnovaný elektronickým zápisům do MŠ a ZŠ v aplikaci Škola OnLine"? Přinášíme Vám videozáznam z této akce. 


Strana 1 z 253První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým kladem je přístup do školní matriky a ke všem dalším školním datům prostřednictvím uživatelského jména a hesla z jakéhokoli počítače připojeného k internetu.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...