Ještě před koncem školního roku jsme pro Vás přichystali řadu změn, které by Vám měli usnadnit a zpřehlednit práci s aplikací, například změny v zadávání suplování, či evidenci výchovných opatření. Zapracovali jsme také nejpoptávanější požadavky škol, jako načítání údajů z národní knihovny, či automatické rušení uživatelských účtů. Přehled těch nejzajímavějších novinek Vám přinášíme v tomto článku, kompletní seznam změn najdete v sekci Změny v aplikaci.

  V následujících dnech pro Vás chystáme úpravu způsobu evidence výchovných opatření, do které jsme zahrnuli nejčastější požadavky všech typů škol. Věříme, že tato zjednodušení a úpravy Vám pomohou ušetřit cenný čas, který pak můžete lépe věnovat své náročné práci s dětmi.

  Legislativa již celou řadu let připouští tisk vysvědčení na „prázdný papír“, kde je pouze vodoznak se státním znakem a lipovými listy. Proč je namísto standardního vysvědčení s předtištěnými kolonkami a popisky výhodnější pro tisk vysvědčení používat právě bianco tiskopisy?

  Společnost CCA Group a.s. ve spolupráci se společností SCIO pořádá pro základní školy z celé ČR srovnávací testování znalostí v oblasti průřezových témat. Testování je určené pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a proběhne v termínu od 29. 5. do 9. 6. 2017.

  Jako vždy na konci školního roku jsme pro Vás vypsali školení na Tvorbu rozvrhu a suplování ve Škole OnLine, letos včetně novinek v zadávání suplování. Nově budou v aplikaci zpřístupněny priority suplování. Školení jsou plánována v Plzni a Praze a to jako celodenní.

  Strana 10 z 220První   Předchozí   5  6  7  8  9  [10]  11  12  13  14  Další   Poslední   
  Vstup do Školy OnLine
  GDPR

  Reference

  Škola OnLine je pro naše gymnázium naprosto nezbytná součást existence.

  Mgr. Jan Řepík
  Gymnázium Františka Křižíka a základní škola

  Zobrazit další...