Měsíc leden je obdobím pro uzavírání hodnocení za 1. pololetí, tisku vysvědčení a výpisů z vysvědčení. V tomto náročném období tu proto pro vás budeme v pracovních dnech déle.

V období od 22. do 31. ledna jsme rozšířili provoz telefonické podpory, a to od pondělí do pátku od 7.00 do 16.00 hodin.

Rádi bychom Vás informovali, že v návaznosti na změnu v systému přijímacích zkoušek pro vás upravujeme stávající postupy a připravujeme nové formuláře pro přijímací řízení 2024/2025.

Přinášíme vám přehled lednových novinek a úprav systému Školy Online. Přehled těch nejzásadnějších pro Vás shrnuli v následujícím článku. Věříme, že Vám v mnoha ohledech Vaši práci usnadní a zlepší uživatelský zážitek.  


Na měsíc leden jsme pro Vás vypsali tři termíny webinářů, zaměřených na uzavírání hodnocení a tisk vysvědčení a výpisů z vysvědčení. Zvolte si Vám vyhovující termín a zaregistrujte se na školení již nyní. Kapacita je omezena.

Webinář probíhá v aplikaci MS Teams. Pro účast stačí připojení k internetu; sluchátka a mikrofon jsou výhodou pro případnou komunikaci s lektorem.

Vážení uživatelé,

 

za celý tým Školy Online bychom vám chtěli moc poděkovat za vaši projevenou důvěru a přízeň v roce 2023. 

 

Zároveň bychom vás rádi informovali, že v období od 27. do 31. prosince 2023 nebude technická linka podpory dostupná. Své dotazy a požadavky nám samozřejmě můžete zasílat e-mailem a to na adresu hotline@skolaonline.cz.

Strana 4 z 277První   Předchozí   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Intuitivní systém pro komplexní správu školních dat s lidským přístupem.

Ing. Martin Kocman

Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3

Zobrazit další...