Dostali jste se při tisku vysvědčení do úzkých, nebo se nás jen chcete na něco zeptat? Nově můžete na zákaznickou podporu volat již od 7.30.

Tato bezplatná služba, která je poskytována nad rámec standardní smluvní podpory, je Vám nově dostupná každý pracovní den až do 30. června 2017.

Ještě před koncem školního roku jsme pro Vás přichystali řadu změn, které by Vám měli usnadnit a zpřehlednit práci s aplikací, například změny v zadávání suplování, či evidenci výchovných opatření. Zapracovali jsme také nejpoptávanější požadavky škol, jako načítání údajů z národní knihovny, či automatické rušení uživatelských účtů. Přehled těch nejzajímavějších novinek Vám přinášíme v tomto článku, kompletní seznam změn najdete v sekci Změny v aplikaci.

  V následujících dnech pro Vás chystáme úpravu způsobu evidence výchovných opatření, do které jsme zahrnuli nejčastější požadavky všech typů škol. Věříme, že tato zjednodušení a úpravy Vám pomohou ušetřit cenný čas, který pak můžete lépe věnovat své náročné práci s dětmi.

  Legislativa již celou řadu let připouští tisk vysvědčení na „prázdný papír“, kde je pouze vodoznak se státním znakem a lipovými listy. Proč je namísto standardního vysvědčení s předtištěnými kolonkami a popisky výhodnější pro tisk vysvědčení používat právě bianco tiskopisy?

  Společnost CCA Group a.s. ve spolupráci se společností SCIO pořádá pro základní školy z celé ČR srovnávací testování znalostí v oblasti průřezových témat. Testování je určené pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií a proběhne v termínu od 29. 5. do 9. 6. 2017.

  Strana 4 z 214První   Předchozí   1  2  3  [4]  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
  Vstup do Školy OnLine

  Reference

  Intuitivní systém pro komplexní správu školních dat s lidským přístupem.

  Ing. Martin Kocman

  Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3

  Zobrazit další...