Abyste nadcházejícím obdobím uzavírání klasifikace a tisku vysvědčení prošli bez komplikací, přinášíme odpovědi na nejčastější dotazy a podněty, s nimiž se na nás obracíte.

Podívejme se společně, co Vás ohledně uzávěrek hodnocení žáků a tisku vysvědčení nejvíce zajímá.

Senior .NET Programátor

Příbram/Plzeň

 

Během více než 30 let náš team BAKALÁŘI vyvinul unikátní software, který denně používají školy, rodiče i studenti po celé České republice. V současné době máme tu čest spolupracovat s téměř 4800 školami a propojovat přes 1 milion uživatelů při jejich cestě za vzděláním.

Měsíc leden je obdobím pro uzavírání hodnocení za 1. pololetí, tisku vysvědčení a výpisů z vysvědčení. V tomto náročném období tu proto pro vás budeme v pracovních dnech déle.

V období od 22. do 31. ledna jsme rozšířili provoz telefonické podpory, a to od pondělí do pátku od 7.00 do 16.00 hodin.

Rádi bychom Vás informovali, že v návaznosti na změnu v systému přijímacích zkoušek pro vás upravujeme stávající postupy a připravujeme nové formuláře pro přijímací řízení 2024/2025.

Přinášíme vám přehled lednových novinek a úprav systému Školy Online. Přehled těch nejzásadnějších pro Vás shrnuli v následujícím článku. Věříme, že Vám v mnoha ohledech Vaši práci usnadní a zlepší uživatelský zážitek.  


Strana 6 z 280První   Předchozí   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Školní informační systém Škola OnLine je uživatelsky velmi přívětivý. I méně počítačově gramotní uživatelé se s ním bez problémů sžili během několika málo dnů.

David Švarc
Základní škola Martina Luthera v Plzni

Zobrazit další...