Vstupy pro 'Lucie Štruncová'

Výkaz Z 2-01 o školní družině a školním klubuKaždoroční předávání výkonového výkazu Z 2-01 o školní družině – klubu je nyní díky aplikaci Škola OnLine – Katedra výrazně příjemnější a jednodušší. Školní informační systém Katedra totiž před několika dny přišel s novou funkcí umožňující sestavení tohoto výkazu. Jednotlivé položky výkazu o školní družině – klubu jsou automaticky napočítány na základě údajů evidovaných v rámci školní matriky a evidence dětí docházejících do školní družiny – klubu.

Již pouze 2 pracovní dny zbývají školám na předání dat o žácích Ústavu pro informace ve vzdělávání. Společnost ŠKOLA ONLINE vychází vstříc všem školám, které ještě nepředaly data, a rozšiřuje služby zákaznické podpory. Telefonické zákaznická podpora na čísle +420 378 229 460 bude v pátek 14. října a pondělí 17. října dostupná až do 17.00. Na vaše dotazy spojené se školní matrikou jsme připraveni reagovat i o víkendu a to na e-mailu hotline@skolaonline.cz.

Jana Machálková dnes rezignovala na post šéfky kabinetu ministra školství Josefa Dobeše. Šéfka kabinetu ministra o odchod z funkce požádala sama. „Důvodem jsou mé mateřské povinnosti, které nelze skloubit s tak náročnou prací,“ vysvětlila Machálková své rozhodnutí. Od středy ji nahradí Martin Krejza, dosavadní ředitel ministerské sekce všeobecného, odborného a dalšího vzdělávání. Ve své nové funkci bude mimo jiné zodpovědný za prověřování věcné a formální stránky písemností předkládaných ministrovi k podpisu a zpracovávání stanovisek k nim.

Ministr školství Josef Dobeš informoval o hlavních reformních opatřeních věcného záměru zákona o vysokých školách. Zároveň podepsal novou vyhlášku, která posílí důraz na hodnocení kvality studijních programů a na výstupní znalosti a dovednosti studentů.

Jablonec nad Nisou bude ve dnech 6. a 7. října 2011 hostit již 13. ročník výstavy a veletrhu celoživotního vzdělávání a volnočasových aktivit Euroregion AMOS. Cílem akce je nabídnout na jednom místě možnosti nejen vzdělávání, ale i dalších oblastí, které jsou vzájemně úzce propojené: vzdělávání – volný čas – pracovní uplatnění. Po oba dva dny bude veletrh nabízet i bohatý doprovodný program.

Strana 13 z 102První   Předchozí   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým kladem je přístup do školní matriky a ke všem dalším školním datům prostřednictvím uživatelského jména a hesla z jakéhokoli počítače připojeného k internetu.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...