Konference ŠKOLY ONLINE 2019

Dovolujeme si vás pozvat na samostatnou konferenci ŠKOLY ONLINE, která se bude konat v pondělí 18. listopadu 2019  v  kongresové části  centra ATRIUM Palác Pardubice -  odkaz na mapě

Chceme vám ukázat, jak je možné využívat Váš školní informační systém v maximální míře. Přineseme vám zkušenosti přímo ze škol, projdeme nejčastější dotazy se kterými se na nás obracíte a podíváme se podrobněji na vybrané části systému.

Program konference

 • Novinky ve světě Školy OnLine a vize do budoucna

  Projdeme, co je v systému nové a jak Vám to může usnadnit každodenní práci. Poodhalíme i jak budeme rozvíjet školní informační systém do budoucna.

 • Dobré přístupy ze školské praxe

  Podíváme se na to, jak funguje Škola OnLine na školách, kde ji používají již řadu let. Určitě zde uslyšíte i nějaké tipy pro vaši školu.

 • Podporujeme výuku

  Škola OnLine to není jen matrika a vysvědčení. Ukážeme Vám, jak můžete využít svůj školní informační systém i pro podporu vzdělávání.

 • Odpovíme na Vaše nejčastější dotazy

  Zaměříme se na nejčastější dotazy, se kterými se uživatelé obrací na zákaznickou podporu. Ukážeme si, že většina situací má jednoduché řešení.

 • Přijímáme nové žáky

  Základním školám prozradíme, jaké novinky chystáme v rámci zápisů do 1. ročníku. Středním školám zase ukážeme, jak mohou výrazně zjednodušit administrativu přijímacího řízení.

 • Pomáháme v řízení školy

  Podíváme se na potřeby ředitelů školy a řekneme si, jak jim Škola OnLine pomůže v efektivním naplňování jejich každodenních potřeb.

Samozřejmě v průběhu celého dne i po skončení konference vám budeme k dispozici na osobní popovídání a zodpovězení Vašich dotazů.

Registrace na konferenci

Pokud Vás program konference zaujal a máte zájem se s námi setkat, můžete se již nyní na konferenci přihlásit. Stačí kliknout na následující odkaz a vyplnit jednoduchý formulář.

REGISTRACE

Zvýhodněná cena pro jednoho účastníka je  1200 Kč bez DPH . Zvýhodněná cena platí při registraci do 31. října 2019.
Standardní cena pro jednoho účastníka je 1500 Kč bez DPH.

V ceně konference je zahrnuto občerstvení po celou dobu akce, včetně oběda.

Základní organizační pokyny

 • Program konference bude začínat v 10:00, abychom umožnili příjezd i účastníkům ze vzdálenějších míst naší krásné republiky.
 • Svůj automobil, můžete zaparkovat přímo v podzemních prostorech kongresového centra.
 • Na akci se snadno dostanete i veřejnou dopravou z celé republiky. Pardubice leží na hlavním železničním koridoru.
Vstup do Školy OnLine

Reference

Naše škola je se Školou OnLine velmi spokojena. Po zadání všech potřebných dat nám aplikace velmi dobře slouží a usnadňuje práci...

Mgr. Milena Tomanová

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

 

Zobrazit další...