Vaši pozornost bychom rádi upřeli na webinář, který pro Vás pořádáme ZDARMA a je zaměřen na další kroky v procesu vyhodnocení přijímacího řízení pro střední školy

Začínáme dnes 3. 5. 2024 od 13:00. Na webinář se připojíte pomocí tohoto odkazu. Pro velký zájem jsme pro Vás přidali další termín webináře zaměřeného na efektivní využití systému Škola Online pro pedagogické pracovníky. Webinář Vám poskytne všechny potřebné nástroje a znalosti pro optimální využití systému.

Chceme vám pomoci s nadcházejícím šetřením MŠMT, jehož cílem je shromažďování dat o školní docházce a zapojení ukrajinských dětí uprchlíků s vízem pro dočasnou ochranu do vzdělávacího procesu. Šetření bude, dle informací MŠMT zaslaných školám, probíhat v období od 3. – 10. dubna na adrese https://sberdat.uiv.cz/login pod tlačítkem Ukrajinci.


Ostrý sběr dat podle stavu k 31. březnu 2024 a jejich předání správnímu úřadu proběhne na „ostrém“ serveru https://matrika.msmt.cz/matrikas/ v období od 1. do 15. 4. 2024. Server bude zpřístupněn pravděpodobně již 28. 3. v odpoledních hodinách.  

Přinášíme vám přehled březnových novinek systému Škola Online. Zahrnuje řadu zajímavých námětů od našich uživatelů, které jsme zapracovali do aplikace pro zlepšení a zjednodušení vaší práce. Podívejme se spolu, co nového v systému najdete.
Strana 3 z 280První   Předchozí   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Velkým podílem ke komfortnímu používání Školy OnLine přispívá i jejich odborně erudovaná, ochotná a prakticky nonstop fungující technická podpora.

Mgr. Václav Vávra

ZŠ MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka

Zobrazit další...