V návaznosti na změnu v systému přijímacích zkoušek bychom Vás rádi informovali o novinkách ve Škole Online. Připravili jsme pro Vás nové formuláře, které budete mít k dispozici v systému již v příštím týdnu

 

Konec 1. pololetí se nezadržitelně blíží. Proto jsme pro vás v tomto článku shrnuli vše podstatné k tisku vysvědčení nebo výpisů z vysvědčení ze systému Škola Online. 

 

Abyste nadcházejícím obdobím uzavírání klasifikace a tisku vysvědčení prošli bez komplikací, přinášíme odpovědi na nejčastější dotazy a podněty, s nimiž se na nás obracíte.

Podívejme se společně, co Vás ohledně uzávěrek hodnocení žáků a tisku vysvědčení nejvíce zajímá.

Senior .NET Programátor

Příbram/Plzeň

 

Během více než 30 let náš team BAKALÁŘI vyvinul unikátní software, který denně používají školy, rodiče i studenti po celé České republice. V současné době máme tu čest spolupracovat s téměř 4800 školami a propojovat přes 1 milion uživatelů při jejich cestě za vzděláním.

Měsíc leden je obdobím pro uzavírání hodnocení za 1. pololetí, tisku vysvědčení a výpisů z vysvědčení. V tomto náročném období tu proto pro vás budeme v pracovních dnech déle.

V období od 22. do 31. ledna jsme rozšířili provoz telefonické podpory, a to od pondělí do pátku od 7.00 do 16.00 hodin.

Strana 5 z 279První   Předchozí   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Další   Poslední   
Vstup do Školy OnLine
GDPR

Reference

Program je spolehlivý, ale i přesto v případě nejasností jsou tvůrci vždy ochotni ihned poradit a vyřešit problém.

Jana Chrtková
Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Zobrazit další...